sr osijek

sr osijek

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zex je napisao(la):
Evo sta sam ja napisao nocas,kada sam se vratio kuci na nasem forumu:

Zex je napisao(la):
Ovaj put se vracamo kuci "praznih ruku".Jbg bilo je dobro,ali je vrucina ipak odradila svoje,a dobrim delom i "sportska sreca",ali sta ces,sve je to ogroman deo ovog sporta.

Ukratko,posto smo se Mikin,Gajic,Sora,Boban,Zesta i ja tek sad vratili sa posebno uzbudljivog puta,pricacu drugom prilikom zasto smo dosli tek u 02.00h,iako smo krenuli odmah nakon proglasenja pobednika...

...zamisljeno je sve extra,pista je odlicna,cak i presiroka jer se doslovno izgube auta na njoj,u odnosu na onu u Mostaru npr. , asfalt je bio super,publike jako jako puno,imalo se zaista sta videti (slike sutra). Zasto kazem dobro je zamisljeno,pa jer je kao prvo super lokacija,kao drugo resenje da se omoguci jedna traka za brzo vracanje (nakon odvezene voznje) prethodnih vozaca...
...ali svakako bih izdvojio neke osnovne nedostatke organizaciji (kojoj ipak treba odati titulu,ovo je prvi SR na nasim prostorima koji je obecan da se nece otkazati :) ),po meni najveci minusi su upuceni na:
-Sat vremena smo stajali ispred kapije aerodroma da bi otpoceli sa prijavama takmicara i pustanjem unutar aerodroma.
-to je automatski proizvelo i kasnjenje samih kvalifikacija
-opet SRCS semafor i opet se mnogi zale,ovaj put manje,ali izgleda da im je bas prirastao srcu RaceAmerica
-u predstartu je bila velika guzva,gledaoci su trcali oko vozila
-nakon treninga je svaki vozac dobio svoje ukupno vreme napisano olovkom,znaci bez vremena auta,vremena reakcije,samo ukupno vreme
-nije imenom spomenut ni jedan klub,a jako retko kad ime vozaca (sto je po meni mana,jer mi konkretno broj 49 nista ne znaci)

-ozvucenje stalno seckalo i ono sto komentator kaze je prekidalo
-usluga nije bila na nekom nivou, 5kuna flasica vode,onu veliku nije uopste bilo moguce kupiti,sok 10 kao i pivo,a Energies 15,cene su hajmo reci OK,ali nista od navedenog nije bilo dovoljno hladno da ubije onu zegu
-malen broj javnih WC-a
-nepostojanje najobicnije cesme da se narod umije,osvezi iole svezijom vodom,jer volio bih znati koliko je danas bilo stepeni dole
-i po meni mozda najveci propust,za osvojeno trece,a verovatno i drugo mesto,nije obezbedjen nikakav pehar ili nesto slicno,a zna se vrlo dobro da ako se on nije osvojio,kao da se nije nigde ni ucestvovalo.

Sve u svemu , moram reci NIJE SVE BILO TAKO CRNO,naprotiv,da nije bilo vrucine koja je malo unosila nervozu,ovo niko ne bi ni primetio.Svaka cast momcima,sto su dosli na ovu ideju i izgurali do kraja,ja koji sam bio tamo nisam pozalio,zaista se imalo sta videti,samo tako nastavite,a ako neko od vas cita ovaj post,molio bih da ovo gore napisano ne shvatite kao neku kivnju,ljubomoru,ili kako vec,vec kao iskren i dobronameran savet kako to dovesto na malo vise grane.



P.S. Slike sutra...


Zex je napisao(la):
Micky je napisao(la):
...ovo za Semafor i ostalo ne treba komentarisati ljudi od 100KN naprave ovaku trku i vjerovatno jedinu i opet ne valja , te semafor te ovo te ono , prva trka i 92 auta koja voze + 20 ljepote + 20 muzika ali treba opet kritikovati...

Ako se ovo odnosilo na moj post,volio bih da mi citiras gde sam ja to naveo da ne valja?Ajde malo se skoncentrisi,procitaj ponovo i skuzices valjda da su ono bile dobronamerne kritike.


Usput evo i galerije sa 350 slika iz Osijeka. :cool:

KLIK na link AK Crankshaft



ovo dobronamjerno okaci macku o rep, isto da ti opsujem mater sa izvinjem, ako me razumijes
 
ljudi, de ba ohladite ;)

covjek je napisao svoje misljenje na koje ima svakako pravo..

ja nisam na pisti nikoga cuo da se zali, cak stovise, bilo je dosta pozitivnih komentara, ali eto...

bitno je da je sve proslo kako treba, a to sta se nekom svidjelo, a sta nije, toga ce uvijek biti i ne treba se oko toga zamarati :)

a sada,
:icon_exclaim:

pozz
 
Član
Stvarno ne kuzim,u cemo je vise taj dusmanluk??? Semafor je radio kao sat,u pocetku na kvalifikacijama par puta je desna traka zezala-zasto,zbog smeca na kraju piste u koje se je svaki vozac mogao uvjeriti koja je presjecala senzor,cekanja zbog mjerne ekipe nije bilo,vec zbog ne jasnoca takmicara sa brojevima,parking mjestima itd,malih gresaka uvijek ima ali vecih nije bilo. I mjerna ekipe se je protrudila kao i organizator-maksimalno,a ko zeli savrsenstvo hmmm pa uvijek ima Santa Pod ili da sam organizira :)
 

IGY

Član
ej prestanite se prepirati
otvorite temu i pisite primjedbe, no kad neko napise neku primjedbu, hocu i da se odmah napise prijedlog kako da do toga ne dodze sljedeci put
svi znaju samo pisati nevalja ovo ne valja ono....

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
sljedeci OT u ovoj temi rezultovace banom na 24 h
Izvolite :icon_smile:
 
evo masao sam jedan klip na netu..

finalna voznja koju sam izgubio u zadnjim metrima, ali dobro docarava kako je kadett isao...

http://www.youtube.com/watch?v=Ap_0mTXaZTY

evo i zile..

http://www.youtube.com/watch?v=Mp3GfR8Wqs0

dici cu i svoje snimke u ovih dan dva...

PS
ako neko ima snimljenu voznju sa kvalifikacija kada sam vozio sa bijelom imprezom, molim da stavi link... nesto nije bilo u redu sa kamerom i nemam tu voznju...
 
Član
Evo da i ovdje pohvalim mjernu službu SRCS ;) Čista 10-ka !
Odličan je bio race, opuštena atmosfera, pravilnika skoro da i nema :D ali ima sve što treba. Odlična pista, dobra mjerna služba, pića i hrane u dovoljnim količinama, ograda, malo se duže čekalo na početak ali kad je krenulo sve je išlo jako brzo. Ne znam tačno koliko je bilo auta ali sigurno oko 100, publike je isto bilo dosta.
Jedina ozbiljna zamjerka je to što nisu djelili pehare za 2. i 3. mjesto.
 
Član
silverstar je napisao(la):
evo masao sam jedan klip na netu..

finalna voznja koju sam izgubio u zadnjim metrima, ali dobro docarava kako je kadett isao...

http://www.youtube.com/watch?v=Ap_0mTXaZTY

evo i zile..

http://www.youtube.com/watch?v=Mp3GfR8Wqs0

dici cu i svoje snimke u ovih dan dva...

PS
ako neko ima snimljenu voznju sa kvalifikacija kada sam vozio sa bijelom imprezom, molim da stavi link... nesto nije bilo u redu sa kamerom i nemam tu voznju...

ma sejo tvoj kadet nije da je isao u nedelju nego je guzvao stazu ispod sebe ;)
 
Član
Nije ni čudo što je dobro išao kad su njegovi ljudi u mjernoj službi :lol: šalim se odlično vrijeme, dobro si ga složio ;)

Rekoh ja davno da je najbolji motor za te stare Opele 16V malo nitra i u 13 al nemoj da pretjeruješ klipnjače im nisu baš jača strana ;)
 

IGY

Član
calibra turbo-žu je napisao(la):

rece covjek koji zivi za opel
kako ide ova cali to je cudo, kad se samo sjetim kako si proletio pored mene kad smo se nasli pred Osijekom, to je za nepovjerovati
 
IGY je napisao(la):
calibra turbo-žu je napisao(la):

rece covjek koji zivi za opel
kako ide ova cali to je cudo, kad se samo sjetim kako si proletio pored mene kad smo se nasli pred Osijekom, to je za nepovjerovati

Sjecam se i ja ovog (ako mislimo na isto),za nepovjerovat,cojek nas lagano pusti da se ubacimo sa benziske,200 m nakon toga proleti kraj nas ko da stojimo.Strasan prizor za vidjet :D
 

IGY

Član
da da bas ta scena
a ono sto mi se svidjelo je to sto ne galami puno nego bas ono sisti samo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top