sr osijek

sr osijek

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
cestitke kadetu na fantasticnom vremenu, bekiru na novom rekordu, ervix na peharu kao i igyju... svaka cast momci i sve najbolje u daljim takmicenjima ,)
 

Zex

Član
Evo sta sam ja napisao nocas,kada sam se vratio kuci na nasem forumu:

Zex je napisao(la):
Ovaj put se vracamo kuci "praznih ruku".Jbg bilo je dobro,ali je vrucina ipak odradila svoje,a dobrim delom i "sportska sreca",ali sta ces,sve je to ogroman deo ovog sporta.

Ukratko,posto smo se Mikin,Gajic,Sora,Boban,Zesta i ja tek sad vratili sa posebno uzbudljivog puta,pricacu drugom prilikom zasto smo dosli tek u 02.00h,iako smo krenuli odmah nakon proglasenja pobednika...

...zamisljeno je sve extra,pista je odlicna,cak i presiroka jer se doslovno izgube auta na njoj,u odnosu na onu u Mostaru npr. , asfalt je bio super,publike jako jako puno,imalo se zaista sta videti (slike sutra). Zasto kazem dobro je zamisljeno,pa jer je kao prvo super lokacija,kao drugo resenje da se omoguci jedna traka za brzo vracanje (nakon odvezene voznje) prethodnih vozaca...
...ali svakako bih izdvojio neke osnovne nedostatke organizaciji (kojoj ipak treba odati titulu,ovo je prvi SR na nasim prostorima koji je obecan da se nece otkazati :) ),po meni najveci minusi su upuceni na:
-Sat vremena smo stajali ispred kapije aerodroma da bi otpoceli sa prijavama takmicara i pustanjem unutar aerodroma.
-to je automatski proizvelo i kasnjenje samih kvalifikacija
-opet SRCS semafor i opet se mnogi zale,ovaj put manje,ali izgleda da im je bas prirastao srcu RaceAmerica
-u predstartu je bila velika guzva,gledaoci su trcali oko vozila
-nakon treninga je svaki vozac dobio svoje ukupno vreme napisano olovkom,znaci bez vremena auta,vremena reakcije,samo ukupno vreme
-nije imenom spomenut ni jedan klub,a jako retko kad ime vozaca (sto je po meni mana,jer mi konkretno broj 49 nista ne znaci)
-ozvucenje stalno seckalo i ono sto komentator kaze je prekidalo
-usluga nije bila na nekom nivou, 5kuna flasica vode,onu veliku nije uopste bilo moguce kupiti,sok 10 kao i pivo,a Energies 15,cene su hajmo reci OK,ali nista od navedenog nije bilo dovoljno hladno da ubije onu zegu
-malen broj javnih WC-a
-nepostojanje najobicnije cesme da se narod umije,osvezi iole svezijom vodom,jer volio bih znati koliko je danas bilo stepeni dole
-i po meni mozda najveci propust,za osvojeno trece,a verovatno i drugo mesto,nije obezbedjen nikakav pehar ili nesto slicno,a zna se vrlo dobro da ako se on nije osvojio,kao da se nije nigde ni ucestvovalo.

Sve u svemu , moram reci NIJE SVE BILO TAKO CRNO,naprotiv,da nije bilo vrucine koja je malo unosila nervozu,ovo niko ne bi ni primetio.Svaka cast momcima,sto su dosli na ovu ideju i izgurali do kraja,ja koji sam bio tamo nisam pozalio,zaista se imalo sta videti,samo tako nastavite,a ako neko od vas cita ovaj post,molio bih da ovo gore napisano ne shvatite kao neku kivnju,ljubomoru,ili kako vec,vec kao iskren i dobronameran savet kako to dovesto na malo vise grane.



P.S. Slike sutra...
 
Član
Cestitke Seji na vremenu koje je napravio sa kaddetom

Basti svaka cast na vremenu, steta sto nije do kraja izdrzao motor. Bitno je da je si zadao zadacu drugima :D :lol::lol::lol:
 

IGY

Član
evo da se i ja javim
bilo je odlicno, ekipa iz Osijeka i Vukovara nas je ugostila super
kao sto muha rece uzeo sam prvo mjesto u euro-clean look, Ervix uze prvo mjesto u street show car, bekir prvo mjesto i novi licni rekord i najglasnije auto je bio, antares uzeo drugo mjsto na dB-u, niha3tzo uzeo 2 mjesto na dB sejo odlicno vozio uzeo 2 mjesto u 13 i auto je nenormalno islo
sve u svemu odlican provod, i meni licno drago szto sam uzeo prvo mjesto, konacno znam da mi nesto vrijedi auto :D
a auto je trenutno u Vukovaru kod Alexa kojim se i ovim putem od srca zahvaljujm, covjek je digao pola Vukovara na noge, i jutros u 7 ustanovili u cemu je kvar, crkao je mjenjac, nasao je isti i u toku njverovatnije se sura slaze mogu otici po svoj autic
jos jednom veliko hvala svima prije svega na gostoprimstvu i konacno sam probao mc donalds i razocarao se pa morao bi platu ostaviiti da bar osjetim nesto da sam pojeo
 
Član
Sejo je vozio furiozno,imao reakcije olimpijskog rekordera.Svaka cast na postignutom rezultatu,extra.;) Baste mi zao,da ne puce zadnji motor bio bi to novi rekord Balkana,garant......:icon_confused:
 
evo samo da se kratko javim..
tek sam ustao...

prvo, veliko hvala ekipi iz OS na gostoprimstvu!
onda cestitke svim momcima (i djevojkama :) ) koji su isli sa nama na ostvarenim rezultatima i snazi i volji da izdrze jednu od najtoplijih utrka na kojima smo bili ...

sto se race-a tice, vozili smo tiro, zilo i ja ..
tiro je ispao u trecem krugu u 17 cini mi se..
zilo vozio 15, pa probio u 14.. naj vrijeme 14.2 (14.0 vrijeme auta)
a ja, eh to je vec prica za sebe.. jos sam pod utiscima od jucer.. kadett ne da je proradio, vec kao da je bio stvoren za pistu u OS i njen odlican grip!!
na kraju najbolje je bilo cini mi 13.2-13.3 uz 13.1 vrijeme auta. u 13 klasi je bilo cini mi se 15-ak auta i eto, dogurao sam do drugog mjesta :)..
bitno je napomenuti da sam vozio i dalje na najmanjoj dizni nitra (oko 40-45 KS), i mislim da je ovaj rez stvarno predobar... sa mnom u klasi sve sami turbaci (izuzev porsche-a i amg-a :), ) mahom iznad 300 KS...
voznje su bile odlicne i uzivao sam voziti...

sto se propusta tice, bilo ih je, ali ako se uzme u obzir da je ovo za ekipu iz OS prva veca manifestacija koju prave, onda sve pohvale na trudu i volji i zalaganju, i siguran sam da ce u buducnosti sve to biti jos mnogo bolje !!

bilo je cini mi se 91 ili 92 prijavljena takmicara na race-u...

na kraju, cestitke i basti, srdjanu i ekipi na fenomenalnom rezultatu..
kadett je u prvoj test voznji vozio 11.9 sa reakcjom 2.3 sec, sto predstavlja vrijeme auta od 10.1 sec !!! stvarno svaka cast i steta sto je doslo do kvara jer je kadjo bio spreman za rekord !!!

ima se jos mnogo toga pisati, ali nesto kasnije..
toliko za sad..
pozz
 
Član
Momcovi svaka cast i sve cestitke

jbga ja nisa mogao doc visa sila :icon_mad:

al nema veze bit ce jos raceova znznznznznzn


;)

;)
 
Početnik
ersan_sa je napisao(la):
Momcovi svaka cast i sve cestitke

jbga ja nisa mogao doc visa sila :icon_mad:

al nema veze bit ce jos raceova znznznznznzn


;)

;)
,


trebo si malo prije javiti da neces moci doci ...

dobro je bilo , sad mala pauza za otic na more pokvasit guzi** pa onda opet rejsat...
 
Član
silverstar je napisao(la):
evo samo da se kratko javim..
tek sam ustao...

prvo, veliko hvala ekipi iz OS na gostoprimstvu!
onda cestitke svim momcima (i djevojkama :) ) koji su isli sa nama na ostvarenim rezultatima i snazi i volji da izdrze jednu od najtoplijih utrka na kojima smo bili ...

sto se race-a tice, vozili smo tiro, zilo i ja ..
tiro je ispao u trecem krugu u 17 cini mi se..
zilo vozio 15, pa probio u 14.. naj vrijeme 14.2 (14.0 vrijeme auta)
a ja, eh to je vec prica za sebe.. jos sam pod utiscima od jucer.. kadett ne da je proradio, vec kao da je bio stvoren za pistu u OS i njen odlican grip!!
na kraju najbolje je bilo cini mi 13.2-13.3 uz 13.1 vrijeme auta. u 13 klasi je bilo cini mi se 15-ak auta i eto, dogurao sam do drugog mjesta :)..
bitno je napomenuti da sam vozio i dalje na najmanjoj dizni nitra (oko 40-45 KS), i mislim da je ovaj rez stvarno predobar... sa mnom u klasi sve sami turbaci (izuzev porsche-a i amg-a :), ) mahom iznad 300 KS...
voznje su bile odlicne i uzivao sam voziti...

sto se propusta tice, bilo ih je, ali ako se uzme u obzir da je ovo za ekipu iz OS prva veca manifestacija koju prave, onda sve pohvale na trudu i volji i zalaganju, i siguran sam da ce u buducnosti sve to biti jos mnogo bolje !!

bilo je cini mi se 91 ili 92 prijavljena takmicara na race-u...

na kraju, cestitke i basti, srdjanu i ekipi na fenomenalnom rezultatu..
kadett je u prvoj test voznji vozio 11.9 sa reakcjom 2.3 sec, sto predstavlja vrijeme auta od 10.1 sec !!! stvarno svaka cast i steta sto je doslo do kvara jer je kadjo bio spreman za rekord !!!

ima se jos mnogo toga pisati, ali nesto kasnije..
toliko za sad..
pozz

juče je kadeta bilo ajme.....da nisam ja sa tobom vozio kad sam ispao???
 

IGY

Član
nisi Alex, on vozi onu skulu sto svi misle da ce se raspasti
crveni kadet sa bijelom cizom :cool:
a mi se vidimo sutra svakako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top