Sportski filter gljiva

Sportski filter gljiva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja sam uvjek govorio i govoricu, "NIJE SRAMOTA NE ZNAT, SRAMOTA JE NE ZNAT A NE PITAT"
 
Član
Polo je napisao(la):
a kako bi bilo da ja skinem svoj onaj obicni filter da ostavim samo gljivu jer ja svoj filter nisam ni vadio
Aaaaa legendoooo hahahahahahah ... Dobar si , dobar ... A mi se slomismo objašnjavajući ... Hahahahahah jesi nas isfur'o ...
 
Član
I kad skines stock filter i ostavis ovaj sportski neces dobiti nista na zvuku, najbolji zvuk ces osjetit kad uklones zadnji lonac. Inace zvuk je najbolji bez ikakvog filtera.

Znaci razlika u zvuku se ne primjeti sa standardnim auspuhom. Čak je mala razlika u zvuku sa i bez filtera (bez zadnjeg lonca)
 
Član
haringa je napisao(la):
I kad skines stock filter i ostavis ovaj sportski neces dobiti nista na zvuku, najbolji zvuk ces osjetit kad uklones zadnji lonac. Inace zvuk je najbolji bez ikakvog filtera.

Znaci razlika u zvuku se ne primjeti sa standardnim auspuhom. Čak je mala razlika u zvuku sa i bez filtera (bez zadnjeg lonca)

et jutros sam skino i stock filter i opet isto.nista se ne pojavljuje a sto se tice auspuha nov je.neznam u cemu je fol.kod mene je drug nabacio na fiat bravu 1.2 16v sportski filter i dere se ko v8.kod mene na polu ni a ni be
 
Član
pa nisam gluh nema nikakve razlike neznam sta mu je koji ***** zapalicu i njega i filter al mi jebe zivac.imal ko kakvu ideju kako da dobije zvuk s filterom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top