Sportski filter gljiva

Sportski filter gljiva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
dobio je on zvuka ali na malo vecim obrtajima a ni ne mozes ocekivati da grmi pa nisi auspuh mjenjao
 

IGY

Član
znaci sutra sarafanje na okupljanju, eh to volim, a sto se tice alata, ja imam sve sto je potrebno da se jedan golf rastavi skroz , mislim skoro sve
 
Član
igyracer je napisao(la):
znaci sutra sarafanje na okupljanju, eh to volim, a sto se tice alata, ja imam sve sto je potrebno da se jedan golf rastavi skroz , mislim skoro sve

Za to ti treba samo kljuc 17 :lol::lol::lol:
 
Član
Trebali ste i gljivu, da cujem kakve su impresije... posto sam i ja kontao to postavljati, medjutim ako nema apsolutno nikakvog efekta, onda necu...
 
Član
Koliko sam ja upucen, trebao bi biti malo jaci zvuk motora, kao i bolji odaziv motora na gas... a u nekim slucajevima i koji KS bi se mogao izvuci, sa dobrim izduvnim sistemom + gljiva.
 
Član
a kako bi bilo da ja skinem svoj onaj obicni filter da ostavim samo gljivu jer ja svoj filter nisam ni vadio
 
Administrator
hehehehe sta nisi skinuo standardni filter, pa sta onda ocekujes hehehehehehehehee
a mi se slomismo objasnjavajuci a ti dva filtera imas hehehehe
legenda si pa moras skinuti svoj filter pa umjesto njega skopcati gljivu hehehehehee
 
Član
nismo je napisao(la):
hehehehe sta nisi skinuo standardni filter, pa sta onda ocekujes hehehehehehehehee
a mi se slomismo objasnjavajuci a ti dva filtera imas hehehehe
legenda si pa moras skinuti svoj filter pa umjesto njega skopcati gljivu hehehehehee
jbg nisam znao ispade ja levat sad hajd nema veze sutra cu ga skinit.izvinjavam se na naprezanju
 
Administrator
ma nista jbg izvini, pa tako ti je samo manje zraka uvlacio i dobio si suprotan efekat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top