Sportski filter gljiva

Sportski filter gljiva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I taj filter se nemože spržit' , jer nema nikakve veze sa strujom , gorivom i bilo kojim dijelom auta koji stvara trenje ili habanje ... Jedino da se montira na pogrešno mjesto i dodiruje vruć motor .. Ja sebi nisam mogao postaviti zato što je kod mene K-Glava (mehanički ajnšpric) i nepostoji adapter za takvo što ...
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Nema to veze ljudi , filter je svaki univerzalni , razlika je samo do proizvodjača i oblika .. Ti nemožeš osjetiti povećanje snage sa filterom jer u biti on i nemože povećati snagu ( možda nekih 0,1 % ) . To što kažu povećanje snage i to , vjeruj mi da je šuplja .. A promjenio je zvuk sigurno , jer sada ipak motor vuče malo više zraka ... Ponijeću u nedjelju i ja svoj filter da probamo ...

Kod mene haver kupio za clio onaj KN ulozak sto mijenja orginalni filter sad mu pisti svaki put kad gas pritisne
 
Član
Znam , ali neću sad da mijenjam , jer mi nema efekta ( a mogu i ja naručiti iz Njemačke ) ..
Gljiva je već druga priča ...
 
Član
Naso sam na netu K&N Filtere za vecinu auta pa pogledajte
www.knfilters.com
Poslije nadjete za svoju tipu vozila, i nadjete najblizeg distributera. Nama je najbliza Hrvatska, u Zagrebu, Prodavnica se zove Gabrek tuning
Za moj punto je filter 360kn, doduse ovo je samo ugradni, nije gljiva, a daje taj zeljeni zvuk piskutanja o kojem govorite.
 
Član
sporting1216vyh5.gif


Dobra ova stranica pravo...
Evo sad sam bas gledao za Puntasa, imaju za sve modele zracnih filtera...Ovako izgleda za Sportinga...
 
Član
više nego zanimljivo , ponesite izolir trake i ostalog alata da spojim zvučnike i cd ...
Ja nemam alata ..
 
Član
nosim ja ono malo alata sto imama,al bice dovoljno.
Treba li da nekom usput predihtujemo motor,promjenimo pakne i sl.
Prijave sad :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top