SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

RE: eto golfaca sa pozadinom..meni bolje nako...:)

evo ti drug jedna brzinska za tvoju kolekciju sa kamaru gresaka:) nemam vremena ni zivaca da detaljisem:) cim ugrabim vremena uradicu ponovo,sto preciznije i ljepse, nadam se:)

022009vwgtilive.jpg
 
Član
RE: eto golfaca sa pozadinom..meni bolje nako...:)

lijepo je ispalo ali puno mi u mraku...trebam i ja ovo poceti sa cabriom da vidim kako cu uspjeti...;)
 
Član
RE: eto golfaca sa pozadinom..meni bolje nako...:)

dobar golf ispo soffa .. ja sam ti jos i davno reko za svjetla .. a kad se pogleda auto ko cjelina zadnja felga i nije neka zamjerka .. samo .. mozda si ga trebo jos spustit .. i ovo ispod lijevog fara malo bolje prebrush-at.. ugl fino je .
 
Član
RE: eto golfaca sa pozadinom..meni bolje nako...:)

hvala savjeti dobro dodju a ima ono greski uvjek iskustva treba jos normalno...ipak kad vidim svoj prvi rad i ovo sad mogu reci da napredujem koliko god dobro je....ipak jos jednom hvala....;)
 
Član
RE: eto golfaca sa pozadinom..meni bolje nako...:)

EVO JOS JEDNOG RADA I SVE KAKO JE OVO NASTALO....ZELIO BI OVAKVOG PASSATA PA VALJDA MI SE OSTVARE ZELJE...:icon_smile:
vwpassatccgoldcoastpebb.jpg

vwpassatccgoldcoastpebb.jpg

I EVO KRAJ SVEGA OVOGA...
336347345537b526496dbco.jpg
 
Član
RE: PASSAT CC...:)

:lol::lol::lol::lol: i meni...


samo ne vidim razlog da na svakom autu budu upaljena svjetla...
 
Član
RE: PASSAT CC...:)

@pajonir... sto bi rekao brankovic "po zakonu"


@soffa, meni ovaj branik stoji jedino na sciroccu... za cc a si mogao uzeti branik od bilo kakvog R-a iz vw.
 
Član
RE: PASSAT CC...:)

ma nisam htio od R-a da uzimam jer je vec bilo reko sta da promjenim a za svjetla bila mi nekako prejaka boja farova a nisam mogao naci crne za passata uklapo sam od raznih auta ali nije islo tako da sam upalio svjetla i ovom valjda ne izvuce bateriju svu iz njega....:icon_smile:
 
Član
RE: PASSAT CC...:)

evo sa foruma jedan golfic nije neki rad ali posluzit ce dobro za projekat...:icon_smile:
edtnc5zg2p1wi31q7t5c.jpg

edtnc5zg2p1wi31q7t5ccop.jpg
 
Član
RE: PASSAT CC...:)

EVO JEDNOG RADA U PITANJU VW TOURAN....:icon_smile:
volkswagentouran2011160.jpg

i evo rada ali ima gresaka i jedan koja se vidi cak dobro al na greskama se uci...:icon_smile:
volkswagentouran2011160.jpg
 
Top