SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: vw passat karavan..:)

potrazi na youtube tutorial taj . reflexion .. pa jos nesto hehe .. otpr. bi islo ovako .. kopiras dio garaze npr te zidove gore sa tom sijalicom. pa okrenes, izvrnes (da ne bude bas ravno hehe), smanjisi opacity na minimalno i stavis na auto .. ostatak izbrises gumicom .. e sad ima tu caka jos .. poigrat se malo bojom itd. nadji tutorial i vidjet ces sve ugl. pozz

i jos nesto .. dodaji i slike ogriginalne slike .. ovako nit vidimo sta si uradio ni.. ;)
 
Član
RE: vw passat karavan..:)

vazi vazi a gledo sam to bas od ove iste slike copiram i prenesem a auto ali u manjoj vidljivosti tako da bude onda kao da je stvarno u toj garazi hvala na savjetu...;)
 
Član
RE: vw passat karavan..:)

da ne bude sve po golfovima....:icon_smile:
vwti40478c965e516f2.jpg

447040763676c8095414bco.jpg
 
Član
RE: VW TIGUAN...:)

dobar rad , samo ti se kroz prozore vidi stara pozadina i ako bi mogo poslat donora te pozadine
 
Član
RE: VW TIGUAN...:)

ma znam ja da uvjek zaboravim nesto...al neka od sad cu misliti na sve detalje...;)
 
Član
RE: VW TIGUAN...:)

sve je super... samo ta pozadina... i moje misljenje je da ne trebas toliko da siris zadnje gume... ;);)
 
Član
RE: VW TIGUAN...:)

haha e jesam pretjero i konto sam reko dal da smanjim il da ostavim ipka je trebalo smanjiti malo...al treba meni iskustva jos ne radim ja puno sa PS....ipak hvala....;)
 
Član
RE: VW TIGUAN...:)

ma jarane... uzmi prvu i zadnju sliku sto si objavio i vidi koliko si napredovao... ;););)
 
Član
RE: VW TIGUAN...:)

hehe ima i tog a sta ce vrijeme jos donijeti sve zavisi od truda i vasih kritika i sugestija na cemu se mogu ispravljat....;)
 
Član
RE: VW TIGUAN...:)

ETO RADILO SE NA GOLFACU ALI NEMAM JOS LIJEPE POZADINE ZA NJEGA PA EVO KAKO JE ISPAO U SALONU...:icon_smile:
022009vwgtilive.jpg

022009vwgtilivecopycopy.jpg
 
Član
RE: VW GOLF MK6....JOS POZADINA..:)

prejako :cool: samo sto na svaki rad stavljas ovo na farove nije mi jasno probaj malo drugacije ili bez tog ;)
 
RE: VW GOLF MK6....JOS POZADINA..:)

Opet jedan savjet:) u vezi svjetala!

Filter>Render>Lens Flare odaberes 105mm Prime, i jacinu koliku hoces, to jest velicinu:) Po meni mnogo ljepse izgleda neko tako farbanje

Ili ako zelis samo socivo da ofarbas, markiras ides znas vec CTRL+C pa CTRL+V da dobijes samo taj layer pa onda Layer>New Adjustment Layer>Color Balance (obavezno stavi kvakicu na Use Previous Layer . .idt, mislim da ovo znas i sam ali reko da napisem) i kad to odradis, igraj se malo sa bojama, pomjeraj, da ofarbas socivo da izgleda kao da svijetli :) Sigurno ljepse izgleda :)

Ako zelis nesto hromirati samo umjesto Color Balance ides na Channel Mixer i kad ti udje stavi kvakicu na Monochrome i opet steluj sam sebi:)
 
Član
RE: VW GOLF MK6....JOS POZADINA..:)

hvala svima a i Leta_AvantGarde je to lijepo napisao i objasnio tako kad bude sad na pozadini uradit cu tako farove mada znao sam i prije ali sve mi nesto prejako bilo ali sada je uredu hvala na objasnjenju....;)

a edo nisam mogao naci na autu ovakve felgice tako da sam kuca na netu direktno ime felge i izbacilo mi samo jednu tako da sam nju upasovao ovdje..jos jednom hvala...;)

evo je sa pozadinom nisam se nesto pretrgo ali eto uradio sam farove kao sto tamo pise pa nije lose ispalo...:icon_smile:
3610436647b03435bd3ebco.jpg
 
Top