SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

SOFFA-NOVE SLIKE 2014.

Član
RE: pomoc oko duje nemam ideje...:(

stvarno nisam imao ideje sta da radim a i slika kao sto su govorili bila je nikakva tako sam odlucio da ostane nikakva unistiti i sliku i duju
476201661303ef5d53d9bco.jpg
 
Član
RE: sta uradi sa duje...:(

neka neka da od sad znam...a i bio sam bez ideje skroz...ma ja sam htio probati u svakom slucaju...;)
 
RE: volim vw...:)

Fino odradjeno...Jedino zadnji lijevi tocak je presirok u odnosu na zadnj lijevi..A i sam po sebi meni dosao presirok..Ostalo je dobro odradjeno..Svaka cast :)
 
Član
RE: volim vw...:)

B.M - Floyd je napisao(la):
Fino odradjeno...Jedino zadnji lijevi tocak je presirok u odnosu na zadnj lijevi..A i sam po sebi meni dosao presirok..Ostalo je dobro odradjeno..Svaka cast :)

:D:lol::cool:
 
Član
RE: volim vw...:)

haha jet da je trebalo malo sire ici ali ja ne vidim dva lijeva nije ovo trolejbus...ali nasmijao si me do suza...hvala ostalim a floyd desava se zurba je u pitanju ili nemas tipki svih na tastaturi....;)
 
RE: volim vw...:)

emir_89 je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
Fino odradjeno...Jedino zadnji lijevi tocak je presirok u odnosu na zadnj lijevi..A i sam po sebi meni dosao presirok..Ostalo je dobro odradjeno..Svaka cast :)

:D:lol::cool:

phantom je napisao(la):
heravo auto ima dva zadnja lijeva tocka :lol:

pukim48 je napisao(la):
ekstra radis ovo druze, svaka cast ;);)

Floyd...droga sine, droooga :lol:

soffa je napisao(la):
haha jet da je trebalo malo sire ici ali ja ne vidim dva lijeva nije ovo trolejbus...ali nasmijao si me do suza...hvala ostalim a floyd desava se zurba je u pitanju ili nemas tipki svih na tastaturi....;)

Hahhaha,ljudi :D:D:D:D:D
MIslio sam zadnji lijevi u odnosu na zadnji desni :icon_smile: Desava se :D
Nema sta,pogrijeso ,priznajem :lol:
 
RE: vw passat karavan..:)

Drug jedan prijateljski savjet, bolje ti je radi na kvalitetu nego na kvantitetu:) ne moras uradit 5 auta dnevno, uradi jedno ali malo duze, bolje, dobro ovo izgleda, ali ima dosta sitnih greskica koje odvlace paznju, sve je to uklopljeno fino, samo malo boje, evo npr passat trebao si ga potamniti komplet malo, sigurno nije ovako osvjetljen u garazi:), malo prosiriti rubove, ipak ovolike felge tesko da mogu stati:) i ima tutorijal kako teksturu npr ove garaze da odradis na boji auta, i sl, imas forum nas oko ps tuninga!

Nisam ja nesto strucan da ti pametujem:) ali. . .onako savjet, ja sam radio to malo, i dosadilo mi ubrzo:) ali svakako svaka cast na trudu!
 
Član
RE: vw passat karavan..:)

hvala druze tebi i ako moze link od tog tutorijala...da se jos obrazujem...;)
 
RE: vw passat karavan..:)

soffa je napisao(la):
hvala druze tebi i ako moze link od tog tutorijala...da se jos obrazujem...;)

joj drug, ne znam sad tacno, nisam dugo cackao oko toga, bio je forum nas jedan o tome, ali je ugasen, ne mogu ga naci, ako pronadjem sta posaljem ti! Kad budes imao vremena kucaj na google virtual tuning ps i udri, a imas na youtube kamaru tih radova tutoriala! Treba dosta vremena i zivaca da se ustelis:) (p.s. ja ovo drugo nisam imao:))
 
Top