Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Lijepa garaža. :icon_smile: A jeste brate dopizdio, svaki čas napolje i lopata u ruke. Nemam gdje više da ga sklanjam.
 
Član
milanelo je napisao(la):
akka je napisao(la):
milanelo je napisao(la):
Jeste vise dopizdio, ne bih vise cistio auto nema sanse, cekat cu da se otopi...

Daa ti nisi crnogorac :D
A padace i veceras i sutra ,tako su javili !

nisam buraz dodji u sa pa ces vidjeti duplo vise snijega nego u gz, cistim 5 dana da se iskopam sa parkinga :icon_mad:

Ma znam drug zezam te malo..uvas je katastrofa stvarnoo ..Unas nije ni blizu ko u vas
 
Član
Gori ste od najgorih baba, samo kukate!!!:D

Jbt, snijeg, pa snijeg, šta sad, ubiti se? Pretvoriš taj obavezni posao u zadovoljstvo i zajebanciju i prođe vrijeme za čas.:icon_biggrin:

Ako napada večeras, i sutra ću ustati rano i izlopatati čitav komšiluk, svakom do ulaznih vrata očistiti, taman ću bolje doručkovati.:icon_biggrin:

Samo mi je žao onih jadnih ljudi što ne mogu nikud i niko neće do njih, jebao bih mater nekome ko je odgovoran i zadužen za to.:icon_mad:

A to što neko ne može do auta, što mora malo pješačiti do kafića i to, takvih mi nije žao nimalo, to je samo razmaženost, nisi se rodio u autu.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
milanelo je napisao(la):
@OggyBoy nije nama sve u metar kao nekima, nama trebaju auta :D:123:

:smajli24:

Ja pješačim oko 2km do kafića svaki dan i nazad samo da bih popio kafu.;)

tako sam i ja prosli vikend kad je ona najveca kriza bila. laganini glavnom cestom, vise ljudi nego auta. u neka 2km sreo 5-6 auta :D otisao popio kafu, caj i laganini kuci. sta cu kad ne mogu zatvoren :icon_biggrin:
 
Član
Evo i sad odoh u šetnju, treći put danas, auto uopšte ne palim, koji će mi đavo. Na ovom svježem vazduhu svakih 5 minuta iskašljem po jednu kutiju cigara.:D :lol:
 

IGY

Član
slabi ste mi vi pjesaci, evo jos jedna galerija od danas
cca 15km sam prepjesacio, ako ne i vise

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150595955204303.401775.845619302&type=1

uzivajte fb korisnici :cool:
 
Član
Morat cu i ja otici, ako mi se dadne sutra baciti jednu snjeznu galeriju. Nisam slikao vec jako dugo :D
 
Početnik
OggyBoy je napisao(la):
Gori ste od najgorih baba, samo kukate!!!:D

Jbt, snijeg, pa snijeg, šta sad, ubiti se? Pretvoriš taj obavezni posao u zadovoljstvo i zajebanciju i prođe vrijeme za čas.:icon_biggrin:

Ako napada večeras, i sutra ću ustati rano i izlopatati čitav komšiluk, svakom do ulaznih vrata očistiti, taman ću bolje doručkovati.:icon_biggrin:

Samo mi je žao onih jadnih ljudi što ne mogu nikud i niko neće do njih, jebao bih mater nekome ko je odgovoran i zadužen za to.:icon_mad:

A to što neko ne može do auta, što mora malo pješačiti do kafića i to, takvih mi nije žao nimalo, to je samo razmaženost, nisi se rodio u autu.;)

Ma bravo ;) Ne daj boze da padne u augustu, ko bi ga cistio na onoj vrucini :D Nikakav problem polopatat ga, al nije gospoda navikla brate... sta kaze lola sa Bjelasnice, gdje su nanosi preko 10 metara: "Mi smo navikli, ovo nama nije nista neobicno, nego, zao mi ovih u Sarajevu" :cool:
 
Član
u Tz pada finim tempom... napadalo je 5 cm u zadnja 2-3 sata...
evo slika od maloprije...
img4231gt.jpg
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
Morat cu i ja otici, ako mi se dadne sutra baciti jednu snjeznu galeriju. Nisam slikao vec jako dugo :D

ajde aktiviraj se malo, steta je da oprema skuplja prasinu, uljenio si se da valja :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top