Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nije ni blizu kao kod vas..ali evo jedan osvrt od prije pet noći iz ZG-a :icon_smile:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=26wDnEdOlqc&feature=player_embedded[/video]

i malo kasnije..evo još malo pošto je ispred mene...sestra po "plehu"
icon_biggrin.png


http://www.youtube.com/watch?v=ufChb5AfiMQ&feature=player_embedded#!

i jedna za kraj slika ne znam jer je bila.. :D

fc76fbbbab6c5e9afe2429dd121b84dbmegaposter-150.jpg

mislim da je G3 kabrio :D
 
BHT Ovisnik
ovo bijelo govno opet pada u mostaru,sta je ovo braco mila,bio mi ej zanimljivp rva 2-3 dana,sad vec umori,taman ga ocistis,sve 5 on zamete,ako ovako nastavi padat biti ce gore nego kad je nedavno kolaps nastao
 
Član
Evo jedan video kako pada sta je ovo bas sto cole kaze zanimljivo dva tri dana malo bocis ali vise dosadi!!


http://imageshack.us/photo/my-images/834/427.mp4/
 
Član
ArminM je napisao(la):
da li cu ja moci sutra preko Banovica do Tuzle:icon_rolleyes:
ili da idem na Doboj

Sto se tice Banovica mozes, super ocisceno, jedino ne znam kakva ce situacija biti sa padavinama veceras..Kompletan put Ban-Tz je super, jedino u Zivinicama u gradu slabo ocisceno..
 
Član
semma je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
da li cu ja moci sutra preko Banovica do Tuzle:icon_rolleyes:
ili da idem na Doboj

Sto se tice Banovica mozes, super ocisceno, jedino ne znam kakva ce situacija biti sa padavinama veceras..Kompletan put Ban-Tz je super, jedino u Zivinicama u gradu slabo ocisceno..

e super, mene je brinulo jedino ovo brdo do banovica, znam ovaj ovamo dio koji cisti Porobija d.o.o Zavidovici da ce sigurno biti slabije ociscen, ali srecom nema velikog brda na njihovoj dionici, zanimalo me ostalo, valjda je uredno
ako bude ok sutra cu se i vratit iz tz, pa onda u ponedjeljak opet
 
Član
ArminM je napisao(la):
semma je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
da li cu ja moci sutra preko Banovica do Tuzle:icon_rolleyes:
ili da idem na Doboj

Sto se tice Banovica mozes, super ocisceno, jedino ne znam kakva ce situacija biti sa padavinama veceras..Kompletan put Ban-Tz je super, jedino u Zivinicama u gradu slabo ocisceno..

e super, mene je brinulo jedino ovo brdo do banovica, znam ovaj ovamo dio koji cisti Porobija d.o.o Zavidovici da ce sigurno biti slabije ociscen, ali srecom nema velikog brda na njihovoj dionici, zanimalo me ostalo, valjda je uredno
ako bude ok sutra cu se i vratit iz tz, pa onda u ponedjeljak opet

Ako zapne zovi, izgurat cemo ga nekako :D
 
Član
semma je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
semma je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
da li cu ja moci sutra preko Banovica do Tuzle:icon_rolleyes:
ili da idem na Doboj

Sto se tice Banovica mozes, super ocisceno, jedino ne znam kakva ce situacija biti sa padavinama veceras..Kompletan put Ban-Tz je super, jedino u Zivinicama u gradu slabo ocisceno..

e super, mene je brinulo jedino ovo brdo do banovica, znam ovaj ovamo dio koji cisti Porobija d.o.o Zavidovici da ce sigurno biti slabije ociscen, ali srecom nema velikog brda na njihovoj dionici, zanimalo me ostalo, valjda je uredno
ako bude ok sutra cu se i vratit iz tz, pa onda u ponedjeljak opet

Ako zapne zovi, izgurat cemo ga nekako :D

hehehe, valja:icon_biggrin:
srecom nije ovo moje pola auta tesko, ko polovina
dvojica jacih na ledja i odnesose:lol::lol::lol:
 
Član
Evo stanja u Banovicima, slika od prije 3-4 dana..Samo vecerasnje padavine (ako ih bude jace) mogu pokvariti situaciju.

orl1ea.jpg
 
Član
joooj ljudi pa vi vidite asfalt, mi u sarajevu vec nedelju dana ne znamo kako izgleda cesta. Ja sam se juce skoro zaglavio na tranzitu...
 
BHT Ovisnik
sandy_mo je napisao(la):
Col3 ovo jos pada nece prestat dok ne prodriftamo opet :lol: :lol: :lol: :lol:

uhhh miline sad izaci dok ga ima,evo ga stalo,al se zaljepilo pravo,taman koji krug:D
 
Član
-U Sanskom Mostu , veceras je napadao jedno 30 cm ... situacija je grozna , ljudi taman ocistili a on ponovo sve zatrpao :D


Munara mu mjera bila:cool::cool::cool:


visina snijega je negdje 60-80 cm
 
Član
u Ljubuskom osvanulo novih 25 cm i jos pada.... mjerenje na ravnici ispred kuce pokazalo 95 cm.... otac ga ebo vise do kad misli padati..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top