Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U Zenici trenutno nesto sitno prolijece snijeg i hladno je.
A pogledajte sta sam uslikao kod fakulteta:
060220121218.jpg

By jubixx at 2012-02-07
:lol::lol::lol::lol:
Pogon na sve papke..
 
Član
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150605706856392&set=a.10150254868926392.353348.59538536391&type=1&theater
jedna slikica iz mahale :D za korisnike fb
 
Član
ev koliko je napadalo u Tz od kako sam golfa ocistio (jucer) :D
p2072453.jpg


a moje prijateljice strpljivo cekaju da budu probane :D :D
p2072455.jpg
 

IGY

Član
deez je napisao(la):
@IGY

brrrate svaka ti cast na fotografijama...
mnogo mi se svidja tvoj rad!

Al ono, posteno si se smrzao dok si prepesacio Sa Cvile/Hrasnog pa do grada...
album ti je neprocenjiv! ;)

skidam ga u arhivu :D

hvala druze ;)
 
Član
Igore svaka cast za slike, predobre su. Vec sam ih i ja skinuo sebi :cool:
Jel moguce da si ti sinoc oko 00 prosao pored bivseg Imamex-a na Cengic Vili u crvenoj jakni?
 

IGY

Član
hmmm bio sam u narandzastom ski odijelu sa bijelom jaknom i ruksakom na ledzima, bila je i zena sa mnom.... a bio sam negdje oko tih doba na cvili :D
 
Član
I u Bijeljini je skoro isto napadalo ko u Sarajevu, katastrofa,danas rasciscavao auto i oko auta da mogu prici skoro sata vremena :lol:
 
Član
E kad mi dan ovako počne, ne znam šta bih više poželio.

Ustajem jutros, kafica već gotova, surduknem na brzinu i napolje. Odjednom čitav komšiluk napolju i krećemo u akciju ćišćenja govneta napadalog. Poslije par minuta izlazi ćale i nosi kuvanu rakijicu.
Surduknemo to na brzinu i udri dalje. Izlazi komšinica i nosi neku mezu i još neki litar kuvane. Šta ćemo, popij i pojedi to i udri dalje. Počistimo čitav komšiluk od snijega, kad stari moj zove na doručak i naravno rakijicu. Mi već dobro pripiti i gladni, udri opet po rakiji i u podne mrtvi p'jani svi.
Onako p'jani, burazer i ja izađemo i krenemo u šetnju do sela da popijemo kaficu i dođemo malo sebi, u kafanu, kad i tamo neko kuvano vino. Jednom drugu ode kvačilo, aj' da ga pošlepamo do majsttora i onda i on morade da nas počasti nekom kuvanom i kaficom. Evo taman sam jeo i malo doš'o sebi.
 
Početnik
OggyBoy je napisao(la):
E kad mi dan ovako počne, ne znam šta bih više poželio.

Ustajem jutros, kafica već gotova, surduknem na brzinu i napolje. Odjednom čitav komšiluk napolju i krećemo u akciju ćišćenja govneta napadalog. Poslije par minuta izlazi ćale i nosi kuvanu rakijicu.
Surduknemo to na brzinu i udri dalje. Izlazi komšinica i nosi neku mezu i još neki litar kuvane. Šta ćemo, popij i pojedi to i udri dalje. Počistimo čitav komšiluk od snijega, kad stari moj zove na doručak i naravno rakijicu. Mi već dobro pripiti i gladni, udri opet po rakiji i u podne mrtvi p'jani svi.
Onako p'jani, burazer i ja izađemo i krenemo u šetnju do sela da popijemo kaficu i dođemo malo sebi, u kafanu, kad i tamo neko kuvano vino. Jednom drugu ode kvačilo, aj' da ga pošlepamo do majsttora i onda i on morade da nas počasti nekom kuvanom i kaficom. Evo taman sam jeo i malo doš'o sebi.

Vrhunac dana bi bio da komsinica umjesto meze servira pi*ku :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top