Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vw_damir je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
B.M - Floyd je napisao(la):
Oggy : Ocu i ja da cistim kod tebe :cool:

Kod nas svađa ko će, manjak lopata, pa neko stoji sa strane i pravi društvo!!!:cool:

I kod nas neki dan manjak lopata kad smo glavnu ulicu probijali... Velika solidarnost preko 50 ljudi u komsiluku, bratski odnos, zajebancija, ljudi (zene) cajeve iznosile, ustipke, rakiju:D. Rezultat svega preko 600 metara nase mahale do glavne ulice deblokirano. Auta bez problema izlaze.

Vernes_amg nek potvrdi:cool:

Kod mene mali komšiluk, 4 kuće i našeg privatnog puta nekih 250, 300m. To i malo oko svačije kuće da se može do auta i drva, par sati posla i dobro svima, a samo 3 lopate.:icon_biggrin:
 
Član
Sad usao u kucu, s rajom se sankao niz ulicu, bilo odlicno. Cak smo uspjeli sa sankama ici bokom :lol::lol:
 
Član
ikod nas drama solidarnost, stari, rodjak i ja dvije ulice ocistili a komsije nas vire iza zavjesa:icon_mad: kad slucajno moraju izac kazu nama ne treba a svi voze auta i svima trebaju, samo cekaju kad cemo probit da izadju, familije im se naj... Al vratim ja njima aBd ubrzo, stalno nekom nesto treba od alata il na autu ili racunaru uradit za dzaba, e k... sad
 
Član
adohera je napisao(la):
ikod nas drama solidarnost, stari, rodjak i ja dvije ulice ocistili a komsije nas vire iza zavjesa:icon_mad: kad slucajno moraju izac kazu nama ne treba a svi voze auta i svima trebaju, samo cekaju kad cemo probit da izadju, familije im se naj... Al vratim ja njima aBd ubrzo, stalno nekom nesto treba od alata il na autu ili racunaru uradit za dzaba, e k... sad

meni komso neki dan, cistio oko svog auta i zatrpao oko mog... ja kad sam cistio zatrpam njegovo i to je to... ha ya.. :)
 
Član
Ja moj stari i jos jedan komsija ocistili citavu nasu ulicu niko vise nije htio da pomogne,kad pade noc malo napadalo snijega njihova djeca izasla sankaju se niz ulicu:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: uhvatis zaleta dabi uzasao kad te napola brda zaustavi dijete na sankama:icon_mad::icon_mad::icon_mad: pa onda opet reprizu pravi:icon_mad:
 
Član
Kod mene su ok komsije, vecina ih se angazirala na ciscenju snijega, zato danas vise nema sta da se cisti ovdje :D
 
Član
mahe007 je napisao(la):
Ja moj stari i jos jedan komsija ocistili citavu nasu ulicu niko vise nije htio da pomogne,kad pade noc malo napadalo snijega njihova djeca izasla sankaju se niz ulicu:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: uhvatis zaleta dabi uzasao kad te napola brda zaustavi dijete na sankama:icon_mad::icon_mad::icon_mad: pa onda opet reprizu pravi:icon_mad:

bas je tebi sa 10 godina bilo bitno moze li neko izaci autom,bitno je napravit klizu :lol:
 
Član
u mene je komsiluk extra danas nas se skupilo 30-ak cistili put to gorblja oko 600 metara jedna zena umrla, kad smo to zavrsili onda put prosirili jer nam je bager samo po sredini ocistio
 
kod mene su ekstra susjedi izdju na ulicu i samo plane kako bi cistili e ovaj ce zvati bagera ovaj ce zvati onoga :lol::lol::lol: jedino sto je proslo je bager bolje bi bilo da nije jer je prosao samo sa tockovima tako da sredinom ima sniga 40ak cm a gdje su tockovi isli sve smrzlo :lol::lol: cekamo jugo i kisu....
 
Član
mi nase ulice pretjerano ne cistimo,navikli smo:lol:
ali nas zato maloprije murija tjera sa sankanja, toliko nas je bilo:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top