Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ratovi-zvijezda.jpg

Snijeg pao u pustinji u kojoj su se snimali "Ratovi zvijezda"



Stanovnike juga Tunisa jučer ujutro je ispred njihovih domova dočekao nesvakidašnji prizor - bijela pustinja.

U gradovima Tatauinu i Matmati koji se nalaze u pustinjskom dijelu Tunisa, u Sahari, nekoliko centimetara snijega napadalo je u noći s nedjelje na ponedjeljak. Spomenuti gradovi diljem svijeta su poznati kao lokacije snimanja "Ratova zvijezda". Taj kraj snijeg nije vidio od 1962. godine.

Hladna fronta koja je prošlog tjedna pogodila Tunis na sjeveru zemlje stvorila je pravi kaos, a mjestimice je debljina snježnog pokrivača i 80 centimetara.

A mi se cudimo sto je kod nas ovoliko snijega:lol::lol:
 
Član
kod nas pada od juce, ali od jutros pada momacki, ako nastavi ovako do veceras ce bit nekih 20ak centi novog snijega, dok mi ne dodje do drugog sprata kuce nisam zadovoljan:icon_biggrin:
 
Član
Eto kome treba pomoc ;)

http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/iz-kaknja-autostopom-dosao-cistiti-snijeg-u-sarajevu-za-10-km/120207060
 
Član
krenuo sam stavit oglas na radio široki da čistim snijeg ispred kuća,
No nisam iz dva razloga
Imam jednu malu lopatu, a kad sam krenuo da kupim veću nisam imao gdje (sve živo se rasporadlo)
A drugi je razlog da nisam imao gdje s tim snijegom, nemam ga gdje bacit ispred svoje kuće

Čovjeku svaka čast :cool:
 
Član
sinoc bilo malo zaje*ancije sa rucnom,od danas opet buji paji u garazi :D
Pozdravlja vas iz svog ugodnog doma :D
424428_10150582345344036_657859035_8745694_2028164836_n.jpg
 
Član
ja jutros vozio mamu na posao i svratio na kafu sat i po, krenem kuci ugasi se i tako 15 puta do benzinske.. nasuo aditiv gorivo ma daba sve :( kupim filter goriva 80km i upali odma :) evo i sad pada :icon_confused:
 

IGY

Član
Za korisnike fb jedan album kako trenutno izgleda Sarajevo

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150584381804303.400640.845619302&type=1&notif_t=like
 
Član
@IGY

brrrate svaka ti cast na fotografijama...
mnogo mi se svidja tvoj rad!

Al ono, posteno si se smrzao dok si prepesacio Sa Cvile/Hrasnog pa do grada...
album ti je neprocenjiv! ;)

skidam ga u arhivu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top