Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da jedino je zajebano za hitnu pacijente i to, i za dovoz hrane u grad, a sto se ostalog tice vise manje. I mis mo cistili 20 metara do glavne, i sa dzipom po glavnoj ugazili tako da se sada moze proc. Jos je situacija bolja u bosni po pitanju strojeva, ovi ovdje nemaju nista ne znam kako ih je ovako moglo zateci i jos zabranili voznju auta, stvarno nema smisla. Ljudi 6-7 dana nisu maknuli iz kuce i sad jos da neidu nigdje 5 dana da oni ociste i ako za pet ociste bit ce dobro. Valjda ljudima ici po hranu lijekove u bolnicu.... ;)
 

MTR

Član
Franki je napisao(la):
Da jedino je zajebano za hitnu pacijente i to, i za dovoz hrane u grad, a sto se ostalog tice vise manje. I mis mo cistili 20 metara do glavne, i sa dzipom po glavnoj ugazili tako da se sada moze proc. Jos je situacija bolja u bosni po pitanju strojeva, ovi ovdje nemaju nista ne znam kako ih je ovako moglo zateci i jos zabranili voznju auta, stvarno nema smisla. Ljudi 6-7 dana nisu maknuli iz kuce i sad jos da neidu nigdje 5 dana da oni ociste i ako za pet ociste bit ce dobro. Valjda ljudima ici po hranu lijekove u bolnicu.... ;)

nema strojeva ovdje , odvuceno sve za Konjic,Jablanicu i Mostar
 
Član
Ma bolan kakav Mostar jucer u Mostar dosle mostarske ralice sa Kobilovace, Zovnice i Salakovica. Tek sad poceli cistiti :lol::lol: Ili su dosle ali ih ne vozaju jer sam se ja danas vozao kroz mostar katastrofa je, zabranjen promet i u pogonu koji kamion i bager što odvoze. I to su privatne firme, nisam primjetio da ima ista vise strojeva, cak ih i manje ima ;)
Za Jablanicu i Konjic ne znam ;)


EDIT: Evo video na putu Mostar - Čapljina ništa nije urađeno 30 cm snijega i leda na cesti ugazeno. (2mb video)



http://www.speedyshare.com/file/vqSWr/Video0010.mp4
 
Član
KAfic na pumpi u Vukovarskoj radi sada cijeli dan....dok ima kave i raje moze sad padati jos 100 godina sto se mene tice...nikad manje Fabija goriva nije trosila, evo u zadnjih 5 dana potrosio sam fildzan benzina... :cool: Ostane li ovako jos malo izrefat cu registraciju haha :D
 
Član
U Ključu sipa od sinoć, situacija je jos uvijek ok, nije jos dosao do 50 cm...
Sinoc bio na skijanju, izgubio kljuceve (jedine) od auta :(
Jedva čekam proljeće...
 
Član
417281_321461974556020_286542118048006_837377_225114600_n.jpg


:D:D
 
Početnik
U Kaknju nije padalo sinoc, samo je vjetar napravio malo drugaciji raspored sa ovim snijegom sto je vec pao :D

A vidi Mussa jes aktivan, mog snijeg zameo...u funkciji samo Country i Samurai, a bas sam imao volju i Mussa malo u smetove :D
 
Član
Oggy je napisao(la):
U Kaknju nije padalo sinoc, samo je vjetar napravio malo drugaciji raspored sa ovim snijegom sto je vec pao :D

A vidi Mussa jes aktivan, mog snijeg zameo...u funkciji samo Country i Samurai, a bas sam imao volju i Mussa malo u smetove :D

ide Musso za sve pare:cool: ljudi me gledaju cudno kad prolazim kraj njih:lol:
A izlazio je i po gorem na selo, ovo sad nije strasno, bez lanaca u 4H izadje bez muke:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top