Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6Boki je napisao(la):
U Sarajevu je bolje, prestao da pada. Al grtalice nema jos u mojoj ulici, ne znam gdje su zapeli :D
znam ja gdje su zapeli evo 2 grtalice zaglavile kod mene na sedreniku pa sad jedna drugu cupa :)
 
Član
U Mostaru isto ne pada, ali kao i kod Bokia...prije vidjet 13-u placu na kucnom pragu neg' grtalicu u svojoj avliji :D
 
Član


kod mene bunkeri, samo puteljci prokopani i poneki biser ocistio auto kao da mu je auto siroko 30cm pa ce moci proci
 
http://source.ba/clanak/763476178905/vijesti/Niste%20ni%20znali%20da%20%E2%80%9Efelicija%E2%80%9C%20to%20mo%C5%BEe.../?ref=ostali
:lol:
 

rs6

Član
znal' ko kakva je prohodnost tz - sarajevo ??? karaula, olovske luke i ostalo ??? valja sutra tamo ....
 
lov2xlr8 je napisao(la):
danas tz sarajevo i nazad,extra put do semizovca od semizovca do sarajeva katastrofa :)

@trizex posalji sms kad i gdje su ludorije da malo i ja utabam :D

rs6 je napisao(la):
znal' ko kakva je prohodnost tz - sarajevo ??? karaula, olovske luke i ostalo ??? valja sutra tamo ....

;)

Sta je ovo u Mostaru, izgleda i grtalice nemaju zimske gume :lol:
 

rs6

Član
technoGeek je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
danas tz sarajevo i nazad,extra put do semizovca od semizovca do sarajeva katastrofa :)

@trizex posalji sms kad i gdje su ludorije da malo i ja utabam :D

rs6 je napisao(la):
znal' ko kakva je prohodnost tz - sarajevo ??? karaula, olovske luke i ostalo ??? valja sutra tamo ....

;)

Sta je ovo u Mostaru, izgleda i grtalice nemaju zimske gume :lol:


hvala, ne vidjoh post :)
 
Član
veceras u tz bilo zafrkancije :) od trize cekamo video... fina kolona se napravila 5-6 auta i svi na boku :D:D valjda nas je ko vidio da kaze kako izgleda iz drugog ugla :D
 
Član
Haris je napisao(la):
veceras u tz bilo zafrkancije :) od trize cekamo video... fina kolona se napravila 5-6 auta i svi na boku :D:D valjda nas je ko vidio da kaze kako izgleda iz drugog ugla :D

gdje ste bili;) ja sinoc vidio nekog mercedesa i nekog djipa na skveru kako driftaju oko onog cvijetnjaka :cool::cool:

BTW hajd kad budete drugi put recite gdje ste pa da dodjemo da vas gledamo:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top