Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Grtalica - pojam sličan čudovištu iz Loch Nessa; postoje priče, ali je rijetko viđena! :lol::lol:
 
2068625snow.jpg
 
Član
I kod mene isto ne pada ...al ocekivam ga veceras i volio bih da padne ista kolicina snijega kao i ova dva dana .... inace vi
sina snijega je negdje oko 35-40 cm
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GPhPVzqHNrI[/video]

Evo da pocnem s redanjem snimaka, za pocetak Harise evo tebe kad smo tek krenuli :)
 

OmO

Član
Vidio sam kad se Haris okretao kod soda so, nisam znao da je to on.. Prosao sam kraj njega sa Hondom :D
 
Član
extra je bilo... taman nije nas ni policija zezala...

mahe007 je napisao(la):
Haris je napisao(la):
veceras u tz bilo zafrkancije :) od trize cekamo video... fina kolona se napravila 5-6 auta i svi na boku :D:D valjda nas je ko vidio da kaze kako izgleda iz drugog ugla :D

gdje ste bili;) ja sinoc vidio nekog mercedesa i nekog djipa na skveru kako driftaju oko onog cvijetnjaka :cool::cool:

BTW hajd kad budete drugi put recite gdje ste pa da dodjemo da vas gledamo:cool::cool:

ma po gradu mi, nemamo neke odr lokacije :) al javimo vam se na forumu
 

OmO

Član
Tako je rekao i Triza jucer, "javim na forumu" pa nista.. Ja cekao, cekao i na kraju se odem sam vozati :D
 
Član
blago vama mozete vozit. ja necu jos pet dana sigurno pomjerit auto, fino sam ga iskopao i ocistio, al je ulica niz koju se moram spustit u grad totalno neprohodna, a sto je najgore i ako se spustim druga ulica kojom se moram vratit kuci je jos gora od ove gdje mi je auto, tako da mi je s*eb teski.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top