Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Skoda Octavia 2.0 TDI

Odlicna Skoda, super, kultura, nista nadzidzano bas LIGHT :) Iz licnog iskustva znam sta je Skoda, tako da se tu nema sta pricati. Extra auto...
 
Član
RE: Skoda Octavia 2.0 TDI

prelijep auto... poceo sam obozavat VIP style...

ovaj auto je cool bash za to... ove OZ 35 su super ali u 18cola velicini na ovom autu... zatamni, spusti, xenon. chipujes ubacisi nitro, muzika dobra, i lagano CANDY SHOP !
 
Super Moderator
RE: Skoda Octavia 2.0 TDI

odlicna skoda... pravo dobra svaka cast !
a za one sto kazu da je crna boja najbolja evo im par slika nek vide da nije (barem meni), jer inace su mi crna auta previse zatvorena dok su svjetlija otvorenija i ljepsa... ali svako ima svoje misljenje :D... evo vidite jednu skodu, posjeduje je od mog druga drug haha :D... mislim da je 1.9TDI ali on je uradio RS look ima felge 18'', sportske opruge a i masina joj je radjena tako da lako ostavi A4 1.8T :p... mozda ova skoda i ima na forumu al nisam vidio





uh sto se ja napisa...
u svakom slucaju drug odlicna skoda (Y)
 
Član
RE: Skoda Octavia 2.0 TDI

Imamo mi u klubu jednu sa serijiskim(škodinim) 17 felgama isto joj super stoje

k5334k.jpg

v4z1qg.jpg


sad ne znam koliko se vidi na slici ovoj
 
Super Moderator
RE: Skoda Octavia 2.0 TDI

Bojan je napisao(la):
Imamo mi u klubu jednu sa serijiskim(škodinim) 17 felgama isto joj super stoje

k5334k.jpg

v4z1qg.jpg


sad ne znam koliko se vidi na slici ovoj

vide se dobro... super izgledaju :D al ovaj golf je ufff....
 
Član
RE: Skoda Octavia 2.0 TDI

Golf nažalost nije više sa nama :D

Hoću reći promijenio vlasnika hehe
 
Član
RE: Skoda Octavia 2.0 TDI

R32 nije uspio zadovoljiti nase visoke standarde, pa smo tu golfacu izbacili iz nase raje...hahah, sada primamo kao Bonus clanove samo vlasnike Enza, Gallarda, Porschea GT# i slicne :D
 
Član
RE: Skoda Octavia 2.0 TDI

Evo konacno sam nasao malo vremena u proteklih par dana da osvjezim auto s nekim alu-look i krom detaljima.

Krenimo redom, evo kako je bilo od prije nekih 45 dana:



A evo kako je sada :)
Ubaceni su krom detalji na stekama, retrovizorima, ispod stopki i iznad tablice na straznjem dijelu.










Takodjer se po prvi put radilo i na unutrasnjosti, stavio sam RS pedale/papucice







a takodjer je i legao ALU-Look (nemam sliku da pokazem kako je prije bilo pa sam nasao na internetu):

skoda-octavia-int.jpg


A ovako je sad:




Toliko za sada, kroz narednih par sedmica ide nova millotec maska i set spojlera. Jos nisam siguran da li da ih fabram u boju auta ili neku drugu? Savjet bi dobro dosao? Hvala!

Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top