Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odlicno stari, vidim da ti je ova crna sto postavljas njene slike inspiracija, dobar uzor ;) al vjeruj, da je samo probas spustiti, da vidis kako bi tad izgledala, ne bi ti vise palo na pamet da je podignes ;) place za prizemljivanjem :D
 
Član
Predobro drug sve leglo, samo spustiti i ukrasni nastavak auspuha...ove "slavine" otuzno sad djeluju :)
 
Član
Octavia je extra,bas pojava na cesti..Chrome detalji mi se na nekom autu svidjaju,na nekome ne ali u ovom slucaju super izgleda.Pravi VIPMOBIL..Sretno u nastavku
 
Član
dobro je nije lose s ovim cak sam i ja razmisljao o ovim krom retrovizorima :) sto se tice spojelra ja nebi nish uziimo od milotecha sem maske i male one lajsne na gepeku... a ove tvoje lajsne na karambolkama i na vratima bi ofarbao u boju auta vece felge zatamnjivanje a eventualno ako bi mjenajo onda bi isao na rs look... pozz
 
Član
daaa i svakako bi skinuo onaj natpis octavia nazad... a stopke sto si naso sliku su super coool samo treba saznat koja ih firma radi... pozz
 
Član
Hvala svima za komentare.

Tibore, imam i dvije RS krom nastavke auspuha, ali s obzirom na sofisticiranost posla, nisam jos nasao vremena da se tome posvetim... valjda se moraju prerezat ove dvije slavine :D

Sto se tice spustanja, ne znam vidjet cu, mozda na proljece. Sta mi je tacno potrebno za spustanje auta (da ne bude ono seljacki rezanje opruga)? Do koliko para bi izaslo da se to uradi profesionalno?

Pike, i ja sam razmisljao da skidam oznaku Octavia, ali bojim se da se ne za*ebem, pa da ne mognem vratiti kako je bilo.. Ma samo da mi je naci ove LED stopke, sve bi dobilo novu dimenziju...

Bojane, nekome si bajramluk uskratio zbog one slike... :D:D

Anele, zavisi gdje uzimas. Probaj kod Amera, mislim da ima dobru cijenu (volan.ba)

Default, znas ti kako ova antena "fata" :D Volio bih onu antenu ko na BMW 3/5 ... ona ko rep od ajkule... imal to za oktaviju ili moze original od bmw-a?
 
Član
Shonfol je napisao(la):
Adnan_1.8T je napisao(la):
Stopke LED nikako ne mogu naci, ali to bih obavezno uzimao bez obzira na cijenu.

Poz

Jesi li gledao u A3M-u tamo bi trbao naci

Jesam, ali nista.

Trazim nesto na ovaj fazon:
Octavia LED

Ako ko zna gdje ima, nek javi. Hvala.
[/quote]


Nisam ljepsu oktaviju vidio u zivotu.. Sredi je ko ova na slici sto si postavio i care nema dalje!!!!! svaka cast za ukus!
 
Član
Drug za spustanje mozes relativno dobro izaci...ili si kupiti oprugice koje dodju negdj eoko 350, ili kratke amortizere i opruge tkz. cup kit koji je negdje oko 750€ ili gewinde pa si steluj visinu ali one za octaviana ne znam jesu izasle, a i ako jesu sigurno su 1200€+...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Drug za spustanje mozes relativno dobro izaci...ili si kupiti oprugice koje dodju negdj eoko 350, ili kratke amortizere i opruge tkz. cup kit koji je negdje oko 750€ ili gewinde pa si steluj visinu ali one za octaviana ne znam jesu izasle, a i ako jesu sigurno su 1200€+...

Cuo sam da je Damko spustio svoju oktaviju samo su mu tockovi sada ukoso... jel on radio to za 350 ili 750 EUR?
 
Član
Moraju stojati blago ukoso, da vidis kako izgleda ovjes bilo bi ti jasno zasto. Spustanje, u nekoj manjoj mjeri, koliko je tebi potrebno, jer imas 17" i planiras 18" tockove, se moze izvesti jednostavnom zamjenom opruga, obrati se Feletu ovdje na forumu ili nekome, ima ih kamara koji zastupaju FK ili A3M-u, pa nek ti kazu koliko kosta set kratkih opruga za tvoje auto. S obzirom na namjenu vozila itd. mislim da nemas potrebe za tvrdjim amortizerima.
 
Član
Shonfol je napisao(la):
poKle je napisao(la):
Fino auto... ali bez ovih nađiđanih krom detalja... rucke,retrovizor i ona linija ispod stopki nisu trebali biti u cromu...
A ono u unutrasnjosti je extra, tacno gdje i treba biti aluminijum jer je na tim mjestima zavrsna obrada nula, a i ona chrome linija na gepeku je fina...

a inace octavia je gotivno auto...imam jednu kod starog, pa znam...
Upravo tako!
De gustibus non est disputandum!
:D

Znam, raja su podjeljenog misljenja kad je rijec o onim krom lajsnama na stopkama i sa strane (retrovizori i rucke), ali jbg, mozda sam papak, al fakat  volim taj krom "look".

Kome se svidja, kazem hvala, kome se ne svidja kazem o ukusima se ne raspravlja :) hehe

poz
Upravo tako!
De gustibus non est disputandum!
 
Član
a nemas se sta zajebati kod skidanja oznaka to se radi tako sto se zagrije ovaj znak octavia industriskim fenom il necim slicnim i onda se odljepi i prebrise a taj znak ti ostane i kad god budes htio kasnije ga samo nataknes nazad.... sto se tice antene rijesenje za tebe je original mini shark antena sa vw golfa... pase idealno na tvoje autoo i original je dio vw audi skoda seat i to je po meni najjbolje rijesenje tvojih briga... kosta 80 km u svim servisima... pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top