Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Skoda Octavia 2.0 TDI - "Candyshop"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Auto je super sam nekako mi felge izgledaju male koja je velicina,a sto se tice spojlera ja bi farbao u boju auta
Da je moj stavio bi vece felge i zakucat ga za pod i mozda ako nadjes one stopke led
Sretno u nastavku
 
Član
Fino auto... ali bez ovih nađiđanih krom detalja... rucke,retrovizor i ona linija ispod stopki nisu trebali biti u cromu...
A ono u unutrasnjosti je extra, tacno gdje i treba biti aluminijum jer je na tim mjestima zavrsna obrada nula, a i ona chrome linija na gepeku je fina...

a inace octavia je gotivno auto...imam jednu kod starog, pa znam...
 
Član
Adnan_1.8T je napisao(la):
Auto je super sam nekako mi felge izgledaju male koja je velicina,a sto se tice spojlera ja bi farbao u boju auta
Da je moj stavio bi vece felge i zakucat ga za pod i mozda ako nadjes one stopke led
Sretno u nastavku

Hvala.

Felge su 17'', ali planiram na proljece uzimati 18'' ako bude viska love :)
Ne bih ga spustao jer necu da se znojim svaki put kad se pokusavam parkirati na trotoar :)

Stopke LED nikako ne mogu naci, ali to bih obavezno uzimao bez obzira na cijenu.

Poz
 
Član
poKle je napisao(la):
Fino auto... ali bez ovih nađiđanih krom detalja... rucke,retrovizor i ona linija ispod stopki nisu trebali biti u cromu...
A ono u unutrasnjosti je extra, tacno gdje i treba biti aluminijum jer je na tim mjestima zavrsna obrada nula, a i ona chrome linija na gepeku je fina...

a inace octavia je gotivno auto...imam jednu kod starog, pa znam...

Znam, raja su podjeljenog misljenja kad je rijec o onim krom lajsnama na stopkama i sa strane (retrovizori i rucke), ali jbg, mozda sam papak, al fakat volim taj krom "look".

Kome se svidja, kazem hvala, kome se ne svidja kazem o ukusima se ne raspravlja :) hehe

poz
 
Stopke LED nikako ne mogu naci, ali to bih obavezno uzimao bez obzira na cijenu.

Poz
[/quote]

Jesi li gledao u A3M-u tamo bi trbao naci
 
Član
Adnan_1.8T je napisao(la):
Stopke LED nikako ne mogu naci, ali to bih obavezno uzimao bez obzira na cijenu.

Poz

Jesi li gledao u A3M-u tamo bi trbao naci
[/quote]

Jesam, ali nista.

Trazim nesto na ovaj fazon:
Octavia LED

Ako ko zna gdje ima, nek javi. Hvala.
 
Ni meni se nimalo ne svidjaju ovi chrom dijelovi, pogotov retrovizori..no, tvoje auto, tvoj ukus ;) tvoje je da sredjujes, a nase je da postujemo tvoj rad :)
Octavia je odlicna, odlicno su legle felge i zatamnjena stakla..svaka cast ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top