Skoda Octavia 1.9 TDI

Skoda Octavia 1.9 TDI

Član
salem17 je napisao(la):
koji xenoni idu kod nje? I koja da li vam je poznata cijena :icon_question:

Hvala :icon_smile:
A idu sijalice H4 a sad cijena je razlicita prije je to bilo poskupo sad je jeftinije dosta. Ako hoces mogu ti nabaviti preko druga?
 
Član
dobra ti je makina..al ti je potrošnja prevelika :D

ide to dosta niže..i resetiraš BC2..pa onda vidiš

btw..kolko si platio donju zaštitnu oblogu..ja svoju odvalio ove zime..ima rupa cca fi 20cm :icon_mad:

jel si mijenjao komplet ili samo dio? (iz tri dijela je)
 
Član
hakkler je napisao(la):
dobra ti je makina..al ti je potrošnja prevelika :D

ide to dosta niže..i resetiraš BC2..pa onda vidiš

btw..kolko si platio donju zaštitnu oblogu..ja svoju odvalio ove zime..ima rupa cca fi 20cm :icon_mad:

jel si mijenjao komplet ili samo dio? (iz tri dijela je)

Ima jos nekih stvarcica sto sam uradio al' cekam sad ljepse vrijeme da jos nesto cackam :icon_smile:
Na koju mislis zastitu? Od motora ili..?
A sto se tice potrosnje nisam je ni ganjao nesto bas, vec slucajno pogledam na bord i bila je oko 4,3 pa sam spustio na 4,1. Najniza ja mislim da je bila 3,8 ili 3,6 kad sam isao na Taru.


Savo03 je napisao(la):
hakkler je napisao(la):
dobra ti je makina..al ti je potrošnja prevelika :D

ide to dosta niže..i resetiraš BC2..pa onda vidiš

btw..kolko si platio donju zaštitnu oblogu..ja svoju odvalio ove zime..ima rupa cca fi 20cm :icon_mad:

jel si mijenjao komplet ili samo dio? (iz tri dijela je)

Ima jos nekih stvarcica sto sam uradio al' cekam sad ljepse vrijeme da jos nesto cackam :icon_smile:
Na koju mislis zastitu? Od motora ili..?
A sto se tice potrosnje nisam je ni ganjao nesto bas, vec slucajno pogledam na bord i bila je oko 4,3 pa sam spustio na 4,1. Najniza ja mislim da je bila 3,8 ili 3,6 kad sam isao na Taru.

Koliko te kostao DVD?
 
Član
da ..mislim na donju oblogu..plastičnu zaštitu motora.

ispalo 500..s godinu dana garancije

preko e buya s carinom bi doslo malo manje.
 
Član
hakkler je napisao(la):
da ..mislim na donju oblogu..plastičnu zaštitu motora.

ispalo 500..s godinu dana garancije

preko e buya s carinom bi doslo malo manje.

Ja je na srecu nisam jos otkinuo :icon_smile:
Kad sam imao crvene opruge H&R tad mi je zapinjalo i strugalo sad kad imam Eibach nemam problema sa tim.

ne znam ni kako se krecu cijene mozda je polovna negdje oko 50-ak km ili 200kn
 
Član
jbg. 4 osobe i autu..smrznut onaj sredisnji greben izmedju kolotraga..i naisao na jednog..pretvrdog
 
Član
hakkler je napisao(la):
jbg. 4 osobe i autu..smrznut onaj sredisnji greben izmedju kolotraga..i naisao na jednog..pretvrdog

Sreca pa sad kod nas nije ni bilo snijega, a kod vas Bgm bilo je i za izvoza :lol:

Kod mene kad su bile H&R opruge malo sam samo vozao po snijegu i nerviralo me sto struze stalno od led i vratim fabricke opruge, prodam H&R i kupim Eibach. Sad ovu zimu i nije bilo bas nesto snijega a i kad je lose vrijeme uzmem drugo auto jer je Skodilac spusten pa da ne bih ostao bez zastite kao ti :icon_smile:
 
Član
Hvala :icon_smile:
A idu sijalice H4 a sad cijena je razlicita prije je to bilo poskupo sad je jeftinije dosta. Ako hoces mogu ti nabaviti preko druga?
[/quote]

Hajde druze ako ti nije sta provjeri koja je cijena tih sijalica pa mi javi :icon_biggrin:

Savo03 je napisao(la):
salem17 je napisao(la):
koji xenoni idu kod nje? I koja da li vam je poznata cijena :icon_question:

Hvala :icon_smile:
A idu sijalice H4 a sad cijena je razlicita prije je to bilo poskupo sad je jeftinije dosta. Ako hoces mogu ti nabaviti preko druga?

Hajde druze ako ti nije sta provjeri koja je cijena tih sijalica pa mi javi :icon_biggrin:
 
Top