Skoda Octavia 1.9 TDI

Skoda Octavia 1.9 TDI

Član
RE: Skoda Octavia 1.9 TDI- update LIP spojler

edin.m je napisao(la):
Skoda je odlicna a felge.............svaka cast samo tako nastavi;);)

Hvala;)
A bice jos radova samo da imam slobodnog vremena..

Postavljen LIP spojler!;)
Sto se mene tice ja sam zadovoljan a interesuje me i vas emisljenje:icon_smile:

Jednom sam vec bio postavio slike ali kad sam ponovo usao na temu nije ih bilo ne znam zasto:icon_confused:

Ali evo ih opet:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us




Postavljen LIP spojler!;)
Sto se mene tice ja sam zadovoljan a interesuje me i vas emisljenje:icon_smile:

Jednom sam vec bio postavio slike ali kad sam ponovo usao na temu nije ih bilo ne znam zasto:icon_confused:

Ali evo ih opet:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



[/quote]
 
Član
drago.typ81 je napisao(la):
Odlicna Octavia ;),super izgleda , samo naprijed :cool:

Hvala :icon_smile:

pioneer_09 je napisao(la):
skini to BIH sa tablice:icon_biggrin::D

Sve bi ja poskidao ali ne smije se :icon_biggrin:
Skinucu i ovo sto pise OCTAVIA a onaj znak od Skode ne znam sta da radim sa njim da li da ga prefarbam ili da ga skinem ali onda cu morati farbati gepek a to mi se ne da :icon_question:

ArminM je napisao(la):
taj lip ko da je i bio tu, extra stoji

Ako treba imam ovih spojlercica!!!
Ovaj sto je kod mene na autu to je veci a ovi manji su kao oni S line na Audiu A4 b6;)
 
Administrator
cijena tih spojlerčića?

znak presvuci crnom folijom, jer je ja mislim znak utaknut u gepek, tako da kad bi ga izvadio ostale bi rupe... a octavia mozes komotno skinuti i samo ocistiti ispod ljepilo i to j eto :)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
cijena tih spojlerčića?

znak presvuci crnom folijom, jer je ja mislim znak utaknut u gepek, tako da kad bi ga izvadio ostale bi rupe... a octavia mozes komotno skinuti i samo ocistiti ispod ljepilo i to j eto :)

obavezno ukloni to octavia :cool:
 
Škoda je odlična :) Samo po meni bi bilo odlično da staviš body kit od Rs-ice . A felge su bbs rs/rm po meni najbolje (ako želiš sa falcom) :D Svaka čast :D
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
cijena tih spojlerčića?

znak presvuci crnom folijom, jer je ja mislim znak utaknut u gepek, tako da kad bi ga izvadio ostale bi rupe... a octavia mozes komotno skinuti i samo ocistiti ispod ljepilo i to j eto :)

Cijena spojlera je 60KM, imam ih dvije vrste! Ovaj sto je kod mene na autu to je veci a manji je kao S line lip spojler sto bude na Audiu A4 b6!

Znak necu skidati jer ostanu rupice dvije i zbog toga onda moram farbati citav gepek bezz a OCTAVIA sto pise to cu sutra ako Bog da skinuti kad budem zatamnjivao stopke:icon_smile:

Octavia1.8t20v je napisao(la):
Škoda je odlična :) Samo po meni bi bilo odlično da staviš body kit od Rs-ice . A felge su bbs rs/rm po meni najbolje (ako želiš sa falcom) :D Svaka čast :D

Stavio bi ja druze body kit ali to mi je bacanje para i onako cu izgubiti na njoj puno jer sam je novu uzeo a ne znam ni sam koliko ce jos biti kod mene! Dok me sluzi dobro bice moja, kad mi bas dosadi onda cu je mienjati a tesko se moze pokvariti jer su ovi motori mazge, prije ce on tebe sahraniti nego ti njega :icon_smile:

HELL_BOY je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
cijena tih spojlerčića?

znak presvuci crnom folijom, jer je ja mislim znak utaknut u gepek, tako da kad bi ga izvadio ostale bi rupe... a octavia mozes komotno skinuti i samo ocistiti ispod ljepilo i to j eto :)

obavezno ukloni to octavia :cool:

Sutra tj. danas bi trebao skinuti:icon_biggrin:
 
Član
Evo malo podaci o potrosnji!

Relacija: Brcko-Tuzla-Sarajevo

Kada sam krenuo za Sarajevo nasuo sam goriva za 100km, kazaljka je bila na prezadnjoj ovoj malo crtici mozda malo vise nje!

Evo slike kad sam stigao kuci.
Potrosnja: 4,1l Kilometraza: 193km Prosjecna brzina: 60 km/h Vrijeme: 3:15



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Top