Sinula mi neka ideja

Sinula mi neka ideja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lijepi strojevi ;)
@Frenkie-3B
dodaj svjetla i sat ako nema,blatobrani i nisu za takva bicikla to je planinsko biciklo bili bi suvišni a i nisu nešto efikasni,lijepa mu je boja,čuvaj ga ;)

EDIT
ono što svjetli ko krug na onom bajku je ko mačije oko fara svjetli zbog blica sa aparata ;)
 
Trozic je napisao(la):
lijepi strojevi ;)
@Frenkie-3B
dodaj svjetla i sat ako nema,blatobrani i nisu za takva bicikla to je planinsko biciklo bili bi suvišni a i nisu nešto efikasni,lijepa mu je boja,čuvaj ga ;)

EDIT
ono što svjetli ko krug na onom bajku je ko mačije oko fara svjetli zbog blica sa aparata ;)

hvala na odgovoru,potrudicu se da mu nabacim neke xenone :lol: hehehe,a i taj sat da vidim koliko sam spor
 
Član
ej raja...evo samo da vam javim...da projekat ide i dalje...narucio sam dinamu...kocnice...pedale..u subotu se sve postavlja...i ostaje mi samo jos sic dobar da nadjem i to je to...i onda dolazi pony na red...heh...a bicikla su vam extra...stvarno....pozzz
 
Član
zasto ćorava posla :icon_confused: ako se ljudima nesto svidja sto da ne!!!
samo neka se radi nesto ;)
 
A ne znam sto se backate oko tih "farova" i "stopki",bas ste sminkeri:D

Ja,dok mi ga nisu ukrali,imao planove da postavim disk kocnice i zamijenim prednji amortizer za neki duzeg hoda,a ove sitnice svjetla,sat i pizdarije nista to ba:icon_biggrin:;)
 
Član
meni je to bas super....ubijem vremena ...a ima extra biciklo...a niko nema ni slicno u gradu...pa kad proletim kroz grad svi se okrecu...hehe..mislio sam stavljat i ja diskove...al ne mogu stat..treba bit sira viljuska...al i ovi koce...ukopa u mjestu....dajte malo i vasih bajkova....da ih vidimo....:):):)):):):)
 
Član
moj bajk je unikat ima samo jedan u svijetu :cool:
zavisi za kakvu vožnju trebaju kočnice diskovi su dobri al isto tako imaš dobrih V brake kočnica,
čak neke koštaju ko i diskovi,na road baajku kakav je moj netrebaju diskovi niti postoje za njega isto
tako na trkaćim biciklima nema diskova,ali opet imaju efikasne kočnice bolje od diskova,jedino koštaju puno,
na mom bajku jedna kliješta 70eur i to su ona jeftinija,ko god planira brže voziti neka ne štedi na kočnicima i inače svemu što znači sigurnost
Kod mene ružno vrijeme dok malo sunca ugrije uslkaću bajk dosta sam toga promjeno moraću update u svoju temu :)
 
Član
ev da obnovim temu....danas je dosla dinama... i dosao mi je drzac...sad da li mogu da stavim bez pravljenja drugog drzaca....evo vam slika pa mi mozda malo olaksate ....http://img223.imageshack.us/img223/5029/2009032567755.jpg http://img115.imageshack.us/img115/5715/2009032567748.jpg slike su malo losije posto je slikano web camer.om
 
Član
jeli zna neko kako rjesit problem kocnica, u mene na mom starom bajku su kocnice ona kljesta ili vec kako li se zovu i jako slabo koce znaci nisu kao u ovih gore bicikla sto su postavljene slike!!!
postojili neko rjesenje ili da mjenjam komplet ram????
 
Član
sta ti hoces..??? jel novije kocnice klijesta ili oces diskove da stavis...a diskove nemozes da stavis na obicni ram ...treba da bude sira viljuska
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top