Sinula mi neka ideja

Sinula mi neka ideja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala svima....ne znam sad sam u potpuno zbunjen...kakve su to led diode....nikako da skontam...a dinama mi se cini na izgled dobra jer ne kosta te nista.....a uvjek postoji ono "ali"...strah me oce li moci stajati dinama kakav treba drzac...samo da je meni para ja bi svasta jos stavio...naravno moram sebi uzet sic ovaj mi razvaljuje du.. .....naravno da gledam da uzmem sto kvalitetnije dijelove..jer ja vozim ludjacki i po gradu i po naseljima...ako znate za goricu..po samom blatu sam se spusto i dole me napicila pascad...al kad sam god prikocio on staje...gume su mi extra 2 i po godine tek se igilice poderale...ali kocim ludjacki ..staje u mjestu...samo trosim extremno one gumice....a felga mi sva pocrni..od kocenja....za auto naravno da sam u dobroj situaciji...stari vozi golf3 ..i on voli vako nesto napucat auto ali ne voli pretjerat....kontali smo ja i on uzet alu felge po pola...al oce brzo auto mjenjat pa se neisplati...i zakljucak moj na kraju stavljam dinamu u subotu...a to za diode ako bude moglo u ovo prednje svjetlo stavicu takodje...pozz i hvala vam na svemu javljajte se i dalje
 
BHT Ovisnik
ja max na normalnom putu sam isao 40,vise nisam pokusavao,sumnjam da mogu,al tko je iz mostara zna kakav je spust iz međugorja prema buni,il na buni kula;)
to sto kazes za baterije meni je sranje,ja imam 8 aku aaa baterija,opet je to sranje,ovako imam uvijek napon i max svjetlost,pođemo po danu na 30 km u jednom pravcu,pri povratku u sumrak opet mi treba svjetlo cak i u noc zađe,imam izvor energije koji se ne trosi:icon_smile:
@tarik
dal znas kakav ide nosač blatobrana za sic,ja sam kupio i blatobrane u obi-u 5km samo radi nosaca i na njega normalno navio dinamu,samo sto je meni trebalo malo sire pa sam morao stegama to rijesit,a za udobnost se ne brinem,imam gel sic,25km ga platio,strahota za sjedit,odmara guzove:icon_smile:
 
Član
nevaljaju ti baterije,meni se nikda ne istroše a dosta koristim kao i ti,nije sve ni do baterija i do dioda je i njihove potrošnje ;)
 
BHT Ovisnik
jeste,ali kad se vozas svaku vecer po 2-3 sata konstanto opet je to trosak,ja sam ovako za 10km u obijuse opskrbio zauvijek;)
 
Član
aaaa ljudi svaka cast za ovo!! i ja imam neki bajs ali vec mu je deseta godina tako da ga moram malo sredit pa tako ocekujte i od mene po koje pitanje!!!!!
;)
 
BHT Ovisnik
ev moje kolekcije da odmah ovdje predstavim,ja to ceram i po snijegu,nakon 4 godine pao moram malo
dsc00041lrz.jpg

dsc00585l.jpg
 
BHT Ovisnik
nezz nas ta mislis,u mene na crvenom su pojacane felge,znaci nisu supplje,nego pune s unutrasnje strane,valjda na to mislis,znaci mnogo-mnogo jace
 
Član
i kod mene su dosle te felge...nema dje nisam iso s biciklom, niz kakva brda nisam silazio, bas sam ono krkanski vozio...i nista se na njemu nije maklo...felge evo vec 5 godina, kako je i biciklo, savrseno se vrte, bez imalo falsa...
sutra uzimam biciklo, sredjujem, pa slikacu malo...:)
 
Član
dobre su ove felge...kod mene su obicne alu felge....i gazio sam nema gdje nisam i nikad se nije ni malkice pomakla....a da se pomakne imam onaj kljuca napravljen za remont felge....hehe....extra su vam bicikla...i drago mi je cut da ima jos ljudi koji su voljni raditi bicikla....i da vas upitam...ima li neko alarm na biciklu...u bugojnu sam vidjo dosta bicikla..pa me zanima zna li neko to napravit...
 
Član
mnogi su ubjeđeni i misle da se aluminijske feluge lakše krive nisu u pravu,aluminijske su feluge elastčnije od
čelični,može joj puknuti žbica od udara al se alu. feluga vrati jer je elastična .
Još je važno da gume uvijek pirite na onoliko bara koliko pise na gumi koji
je max pritisak,tako cete sacuvati feluge a i gume ce duze trajti ;)
 
Član
Evo i moje zvjerke. Ubio se za strmih brda i zajebancije, al' nemam skim :) kod mene u mahali il su raceri il su besposlicari koji samo na kompu vise:D
Placen je preko 500 eura prije par god.- i sad zasad me dobro slusa. Imam u planu da mu stavim svijetlo naprijed i nazad(crveno), brzinomjer, i mp3... al' otom potom :)

Sad da pitam. Ima li iko iz Sarajeva da je voljan da se zaputimo na neku duzu relaciju,. npr. do Visokog, Kaknja...
Pozzz!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top