Seat Ibiza propala kradja

Seat Ibiza propala kradja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zeder je davno provaljen 100%, samo ne znam za koliko vremena se otvara, moj savjet je Hudiny Lock cijena ugradnje je ista 400KM samo sto ugradnja Hudiny-a traje 4 sata, a Zedera 2
 
Član
Ljudi zeder je truba tuturututuuuuutuuuuuttttprd Hudiny Lock je tito nema otvaranja 195% ja ga imam na avtu i mirno spavam gdje god da parkiram nema odvoženja tockovi moraju stajati smotani pod punim ljevim ili desnim zavisi od auta tako da samo u krug može gasati, ugradnja traje duze od zedera i nema gledanja ostavis avtek pa te zovu kad zavrse inace od posla nista kako oni kazu.
Da i dobijes 2 kljuca i kod karticu po kojoj se kljuc jedino moze napraviti a ako je izgubi mores svirat u auspuf jer ti tad treba nova letva volana znaci nema skidanja, rezanja, brušenja, bušenja, lomljenja i slicnih stvari to je to nek je buraz osto on kod tebe jebes bravicu i sitnice pozzzz...
 

JD.

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ma dzaba kad kod nas pokradose sahtove,ukrali bi ti audo radi sahta :)

hahahaha

ma nije ni to problem koliko je to sto ustvari nemas sahta za koji bi zavezao auto jer su svi vec pokradeni :lol:
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
a moze li lopov doci sa novom letvom volana pa odvuci auto sa tim hudinijem?

znas kako izgleda letva i kardan volana e u sve se to probusi 16mm borerom i kroz citavu letvu ide Hudiny + varenje, e sad ako ti se bas namjeri da ti ga mazne nema sta se ne moze otkljucati, obiti, slomiti...
sve se to moze lavlja kandza, zeder, hudiny, mult-lock samo treba PUNO vise vremena nego za auto koje nema nikakve zastite, drugo ne moze ga navlačiti na slep sluzbu jer ti volan stoji namotan pod PUNIM e sad moze ti ga dici sa paukom al to je sve procedura tako da sumljam da ce se fatati tog posla...
Kazu da u Srbiji otvaraju Zeder sa limenkom od Coca-Cole, sa federom od hemiske olovke, da Hudiny otkljucavaju sa komadom sperploce, da skidaju LK na novijim autima tako sto pojasom zamotaju oko volana i stegnu zeljeznom sipkom dok ne popusti kao saraf volana jer je od aluminijuma al sve to traje i sumljam da bi se iti jedan lopov ufatio tog posla kada vidi naljepnicu Zeder, Hudiny, LK, ML....
 
Član
mah sve te zastite su super,svi pricaju da se lako ukrade sa nekom zastitom,a koliko je meni poznato i koliko sam cuo iz mupa,nijedno auto nije ukradeno koje je imalo bilo kakvu zastitu...
nikad u novinama nisam procito da je neko auto ukradeno sa nekom zasittom a omiljena rubrika mi je crna hronika.
alarm multlock kod mene ima,i jos neka karafeka koja je secret a naravno i kasko,tako da se plaho ne sikiram,vise me brinu narkomancici koji kradu antene,zmigavce,spojelre,karambolke,obrve i tako to.
 
Član
evo danas od prijatelja cujem vw passat dignut jucer na alipasinu isti fazon otvaranja kao i kod mene busili bravu volana,imao lik zeder al ga nije zakljucao ccc !!!
bio ukradena ali je vracen!!!
znaci ista ekipa sto je krala prosle 2-3 sedmice na Ilidzi krenula je ka gradu, et da znate! pozz
 
Član
Seat jos u servisu , nije stigla brava !! valjda ce ovih dana... odoh odma na ugrdanju Hudiny ili Zedera!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top