Seat Ibiza propala kradja

Seat Ibiza propala kradja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
c SEat a je napisao(la):
evo danas od prijatelja cujem vw passat dignut jucer na alipasinu isti fazon otvaranja kao i kod mene busili bravu volana,imao lik zeder al ga nije zakljucao ccc !!!
bio ukradena ali je vracen!!!
znaci ista ekipa sto je krala prosle 2-3 sedmice na Ilidzi krenula je ka gradu, et da znate! pozz

Da znate da su sa ilidze i da se zovu Mirza i Almir sitni lopovcici koji ukradu ovdje auto i voze ga u RS onda te oni zovu. Znam jer su meni odradili auto kad sam ga tek uzeo al smo ga vratili preko___________ i cak sam i imena dobio...
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
c SEat a je napisao(la):
evo danas od prijatelja cujem vw passat dignut jucer na alipasinu isti fazon otvaranja kao i kod mene busili bravu volana,imao lik zeder al ga nije zakljucao ccc !!!
bio ukradena ali je vracen!!!
znaci ista ekipa sto je krala prosle 2-3 sedmice na Ilidzi krenula je ka gradu, et da znate! pozz

Da znate da su sa ilidze i da se zovu Mirza i Almir sitni lopovcici koji ukradu ovdje auto i voze ga u RS onda te oni zovu. Znam jer su meni odradili auto kad sam ga tek uzeo al smo ga vratili preko___________ i cak sam i imena dobio...

to burazere jos kad bi znao prezimena, al hvala na info...
eh sad ce mo da vidimo!!!
javim sta je bilo dalje!!! pozz
 
Član
c SEat a je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
c SEat a je napisao(la):
evo danas od prijatelja cujem vw passat dignut jucer na alipasinu isti fazon otvaranja kao i kod mene busili bravu volana,imao lik zeder al ga nije zakljucao ccc !!!
bio ukradena ali je vracen!!!
znaci ista ekipa sto je krala prosle 2-3 sedmice na Ilidzi krenula je ka gradu, et da znate! pozz

Da znate da su sa ilidze i da se zovu Mirza i Almir sitni lopovcici koji ukradu ovdje auto i voze ga u RS onda te oni zovu. Znam jer su meni odradili auto kad sam ga tek uzeo al smo ga vratili preko___________ i cak sam i imena dobio...

to burazere jos kad bi znao prezimena, al hvala na info...
eh sad ce mo da vidimo!!!
javim sta je bilo dalje!!! pozz

Prezimena ne znam, znam jedino da su na igli i da se sad skidaju lafo ali da josh djeluju mislim kradu, mi smo ih bili nafatali kod hotela srbije zimus bila torutra sa nase strane posli ih trpat u gepek, reko vodimo govna na bjelasnicu skinemo ih gole i pustimo al naletise DROTOVI nje proslo 3minute fola pusite ih oni su na lječenju, ma znaju i drtine sta oni rade ali su svi u talu tako da od njih nema vajde to samo mi GRADJANI mozemo rijesiti, stoku u torove i finito..
 
Član
ona slika sa šahtom me posjeti na mog susjeda, uzeo lanac od dva metra i tri katanca i preko zadnjeg trapa i za svoju ogradu, zavezo ga ko kera upišo se ja :D:D:D
 
Član
Nema nama nego kupiti ovog novog stojadina al sam čito negdje da je i njega neki mangup ukro i to nekog starog krša kreten nema šta,neznam kraduli se honde u mom gradu imaju pored moje jos dvije prelude,inače ovi auta što ih ima malo ne kradu,ovaj je sa seatom imo sreće sad nek ga dobro osigura
 
U mene u druga je na autu bio ko neki prekidac il sta vec, uglavnom to blokira dovod goriva u motor, bez toga moze kradju okacit macku o rep, jedino ako mu nije mrsko gurati auto hehhe, ne znam sada tacno kako je to funkcionisalo, al uglavnom taj jedan dio on skine i ponese sa sobom i tako se blokira dovod goriva do motora, i plus jos vazda nekih sigurnosnih djavolija je ugradjivao hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top