Seat Ibiza propala kradja

Seat Ibiza propala kradja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
99,99 POSTOTNA ZASHTITA JE SKINUTI JEDNU KLEMU S AKUMULATORA , A NA HAUBU PUSTIT STRUJU (i naravno parkirat pored trafo stanice radi jacheg napona)

:)
 

Eko

Član
dobro si prosao ..

nego ako hoces da ih uhvatis , fino jednom namjerno auto ostavis na ofirno mjesto.. upalis svjetla , kontas da bude bas ofirno :D i taj dan spavas :D da mozes citavu noc cekati ... i onda kad dodju da ga pljackaju , sacekas s jaranima i onda ... prepustam tvojoj masti :) mislim kad nema drugog nacina :D
 
Član
ma dobro je samo da ga nisu odvukli , da jesu ocami slagiro bi se!!!
jos je na servisu rade tu bravu, kad dodje sa servisa stavit cu jos zeder, valjda nece vise se vracat , jer tu noc su ga otvorili i sve verglali verglali vidjeli da nece i otisli, al et opet sta znas!!
joj da sam ih cuo pa sisao dole il on il ja neko bi pod zemlju.
 
Član
2 rotfajlera vazda gladna u auto i miran...

Kasko, Zeder i jak alarm i budi miran...
 
Član
Zeder je provaljen davno!
samo sto ima dosta muke oko njegovog razmontiravanja i treba dosta vremena, tako da auta srednje klase su poprilicno sigurna! Cak sam cuo da su neki likovi ukrali auto onom inzenjeru sto ga je konstuisao, i poslali mu sms "nemoj vise da se kurcis" i sutra mu vratili auto!
 
Legend
miki321oc je napisao(la):
samo stavi Zeder i jos neki alarm

Zeder jos nije provaljen koliko sam ja informisan

Momak iz BG mi je pricao da ZEDER tamo otvaraju sa konzervom od GUARANE, kako ne znam, kakve veze to ima, ne znam, ali eto..
 
Član
Dino je napisao(la):
2 rotfajlera vazda gladna u auto i miran...

il' mozda nesto ovako

f_1m_ba0f32d.jpg
 
Član
mamu im ja ga uhvatio opalio par samara autoprevoznickih i zajebem se zovnem policiju, i meni kazna 600 km zbog nanosenja povreda, eto ti zakona i govana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top