Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

mario-vk je napisao(la):
je,,,a steta,al sad bar imas razlog da stavis jos bolji...;)

neka bice, sad cu samo ubrzati tu vrstu radova, odavno sam nesto isplanirao sto se toga tice ali sad imam razlog da to i uradim
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

neka bice, sad cu samo ubrzati tu vrstu radova, odavno sam nesto isplanirao sto se toga tice ali sad imam razlog da to i uradim
[/quote]

onda si ti namjerno zakacio na led nebil se ralica polomila da stavljas nesto drugo;):lol:
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

nisam, bice ista, samo malo drugacija, uz neke manje prepravke, mozda ako nadzem se i IC bude nadzirao iznda nje
ali samo ukrasa radi, nece biti spojeno nista
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

evo nisam odavno odradio update
malo se radilo oko muzike, nabavljen je 7 incni tv, i sony dvd player (koji se prodaje)
tv se ugradzuje u centralnu konzolu, evo jedna slikica kako je sad, zice vise na sve strane, sve je u testnoj fazi

nciejb.jpg


paneli se rade novi, nesto sam skontao do sad jos ne videzeno, nadam se da cu uspjeti u zamisljenom,
auto ide na lakiranje bijelu, sa crnim krovom, takodze u unutrasnjosti ce malo bijele samo da se razbije monotonija crnila

nabavljeni su i kratki koni plinski amortizeri

oat6op.jpg





eh sad sto se tice bad look, nemogu se odluciti izmedzu ova dva, sta vi mislite koji je bolji


jztgfl.jpg


2hn5etg.jpg
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

meni licno prvi .... izgleda mi dosta elegantnije .... drugi mi je nekako papanski ili ti ga ciganski .... al jbga to je samo moje misljenje, ja sam ti onaj tip MANJE JE VISE .... BTW taj TV sto si nabavio, ajde mi cimni na PM koja je cjena (naravno ak si uzeo novo i ak se moze toga jos nac) .... pozzz i sretno sa radovima ....
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

Prvi badlook bolji, sretno ;)
 
Legend
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

ma ova bijela ti je mjera ba..
samo to ganjaj ;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

prvi extra....drz se one slike da svoju sto blize onoj uradis...;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

puno zavisi od boje auta kako ce izgledati sve skupa, sto bi se reklo jel ga zatvara ili otvara :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top