Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

ma prvi je extrica al to sam ti vec rekao:icon_biggrin:
 
Legend
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

ma koji god uradis extra ce bit...
sretno u radovima
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

Ma Igy prvi puknes i miran si, a najbolje bi bilo kada bi mogao naci dvije takve slike iz istog kadra pa jos bolje uporedit, sprijeda bi bilo najbolje... uglavnom, sta god odlucis, samo naprijed ;)
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

prva slika mi je ljepša ali nebih farbao auto u bjelo već neku plavu moćniju kako misliš farbat samo vani ili šta ako misliš promjenu boje u bjelu moraš motro vadit da uradiš motorni prostor gepekt podove štokove zar ije lakše i bolje u neku plavu metalic to je moje mišljenje nije mi ova bjela boja nešto
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

Na slikama je extra bijela,ali kakvu tek IGY kuha bijelu :icon_biggrin::icon_biggrin: ehe to ce se tek vidjet ;)
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

igy jesi li razmisljao da ne radis nikako badlook, onaj bijeli seat mi se nekako vise svidje bez ovog bad look-a na haubi :S
partibrejker :icon_biggrin:
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

u svako slucaju prvi bad look, i kako sam cuo ide bijela boja bit ce drama;)
 
Legend
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

ma djaba vam pricat,Igy se odlucio za bijelu i tacka hehe
jel tako igy:D
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

Ako mozes uradit bjelu kako treba onda SUPER jer ce izgledat mamojebacki
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

Meni je prva slika (bijela Ibiza) ljepsa nego druga...Kod ove crvene BAD LOOK ne prati linije auta sto i nije bas lijepo...Pozz i sa srecom...;):cool:
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

ide bijela boja definitivno, samo se nisam mogao odluciit imedzu ova dva bad look-a
ide ovaj prvi defitivno, blazi je i nekako ljepsi, a autu se mjenja boja komplet, znaci i stokovi unutra, pragovi iznutra, sve, znaci golo auto i farbanje
oko motora nece biti bijelo, sto mora kao u svih isto biti, tu ce da bude crna mat, kao i hauba sa unutrasnje strane, da bude sve crno kad se digne hauba:D

eh da, radovi krecu za 8 dana, a bicete obavjestavani svaki dan kako sta napreduje
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

IGY je napisao(la):
ide bijela boja definitivno, samo se nisam mogao odluciit imedzu ova dva bad look-a
ide ovaj prvi defitivno, blazi je i nekako ljepsi, a autu se mjenja boja komplet, znaci i stokovi unutra, pragovi iznutra, sve, znaci golo auto i farbanje
oko motora nece biti bijelo, sto mora kao u svih isto biti, tu ce da bude crna mat, kao i hauba sa unutrasnje strane, da bude sve crno kad se digne hauba:D

eh da, radovi krecu za 8 dana, a bicete obavjestavani svaki dan kako sta napreduje


nek ti je sa srećom da ispadne što bolje da može znam da nije lako treba živaca truda vremena i svega ja sam farbo prije par mjeseci i nije lako posjedit ćeš al na kraju kad izadje iz komore sve zaboraviš zato daj sve od sebe i sretno
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

hocu, jbg
znam da nece biti lako valja bez auta bar 10 dana, jer radim sve komplet odmah
i panele unutra, i tv stavljam u konzolu, i felge cu odmah srediti
znaci kad izadze iz radione gotovo sto se tice stylinga samo nekad jos sjedista staviti i to je to
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY update 10.02.2009

pozz...bijela s crnim krovom je odlicna kombinacija...jos ako stavis neku jebenu perla bjelu boju.....lijepo si to zamislio s crnim matom ispod haube...sta rec nego sretno u projektu....pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top