Seat ibiza 6k black and white by IGY

Seat ibiza 6k black and white by IGY

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

Razgrnuo toliko sjnega, milion puta na trotura nakacio, i naidzem maloprije na malu kockicu leda i ode spojler kao da je od stakla
jbg o njegovu glavu, bce uskoro novi bolji

scw76d.jpg
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

Ih jbg bezveze ti izbi pare iz dzepa,ali kako kazes bice bolji jos ;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

ebiga druze...zato ja parkiram preko zime....pa na proljece ko nov...
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

Sta je ovo bolan joj sta ovaj snijeg uradio on ovih nasi auta joj aj napravi to nemoj da strsi bez veze
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

avvvvvv jebi ga igy..... sha da ti kazem... abd bude sto prije taj novi....
 

IGY

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

necu nista prije proljeca stavljati, pokusacu ovaj zakrpiti tek toliko da ne strsi ovako

Vedo sta cu ja dnevno predzem 100 do 150 km znas i sam da moram na posao 30 km dnevno pa po gradu i jbg
ali krivo mi to je mali grumenic snjega :icon_cry:
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

sad bih uzeo kramp i zabio ga u nesto ja danas pao ispred zgrade nece niko od komsija da led pocisti kad sam se prostro isto metar drva i ode Adma po kramp kad sam poso da udaram pola stepenica sam odvalio joj sto mrzim led uh sori na OFF-U
 
Legend
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

aaa steta druze......zakrpi ga il skini da nebi ponovo zgrnuo ,...a na proljece nesto novo izmisli ,..... ne brinem se ja za tebe , ti si pametan :D
 
Početnik
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

E drug moj, znam ja kako je kad pukne branik, mene je bolilo vise nego da sam slomio nogu :icon_cry: jos je kod tebe bila ''ledena nakupina'' a kod mene ''kamena nakupina'' na nasim divnim putevima :icon_mad::icon_mad::icon_mad: bice na proljece bolje, samo polako ;)
 
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

šteta naravno al na niskoj temperaturi plastika postane kruta 99 % i mali udar ona puca radi hladnoće a prije ti nikad nije pukla kad si strugo zati što je bilo ljeto ili proljeće pa je temp bila ok uzrok svemu ovome je zima nažalost bit će drugi nek je karambolka ok
 

JD.

Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

jebga druze...

haj leci ce na proljeci neki Riegerov novi prednji aBd ;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

jebi ga drug, moguce da je od hladnoce se ukrutio i jos napuknuo kao sto kazes da si milion puta zaribao s njime...

Pokusaj isplasticariti ovaj branik, nije velika steta, bitno da nije gore pri kopcama pukao, ovo dole se lako rijesi ;)
 
Član
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

jeb. ga zao mi al zna se Igy da se spojler skida zimi ako moras koristiti vozilicu jos pogotovo ako je spustena...
 
Legend
RE: Seat ibiza projekt by IGY puce spojler :(

hbga qme.. moras shvatiti da i taj spojler kada je hladno vani, jos ako je pokvasen (a jeste zbog snijega) izgubi flexibilna svojstva i mali udarac ce ga slomit...
zao mi je stvarno :(

al et.. nek bude skola ostalima i nek skinu ove dodatke ako je ikako moguce.. meni se raja smijala kad sam skidao.. ali upravo iz ovog razloga sam skinuo..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top