Scirocco GTI

Scirocco GTI

Za pocetak skini ove nosace,bice ljepse bez njih :cool: Samo napridjed,ima ovde dosta posla ali kad se to dovede u red bice to fina vozilica :icon_smile:
 
polako idemo redom, limarija na prvom mjestu, samo dok vrijeme dozvoli da se krene sa radovima.. a nosaci manje vise, njih i mogu trpiti, ali kuku nikako, na ovakvom autu kuka neide, tako da ovih dana ona prva mora napolje.. ;)

da dodam jos da sam ubacio xenone, dugo i kratko h4 u veliki far a u mali h1 sa led diodama :icon_smile:
 
Drago mi je za rocca da je dosao u prave ruke ;) ,imas dobru podlogu za projekat samo skini kuku odmah ,nosaci mogu i ostati ,sretno u daljim radovima ;);)
 
dosao je u prave ruke, mada moram priznati bio je u pravim rukama oko 15 godina, i sto je jos bitno za ovo auto nije lupano... a kuka ce brzo na skidanje, njoj su dani odbrojani na ovom autu ;)
 
Član
Ja sam te pitao za kuku i krovne nosace, eto kazu raja skidaj i salji meni to :p
Dobar Rocco, imas dosta posla al pomalo, ne diraj stope takve su orginal i to je to nema dalje, reci mi jel u njemu ajncspric, kako je uradjen plin?
 
sandy_mo je napisao(la):
Ja sam te pitao za kuku i krovne nosace, eto kazu raja skidaj i salji meni to :p
Dobar Rocco, imas dosta posla al pomalo, ne diraj stope takve su orginal i to je to nema dalje, reci mi jel u njemu ajncspric, kako je uradjen plin?

Kuka ide van, ali nosace nedam, oni su mi bas cool :cool:
Ima posla, ali vec se pocelo polako raditi, svaki dan pomalo.. Stopke nedam sa auta nikako, cak su mi izletile jedne iste ovakve pa kontam da uzmem za rezerve. Jest ajnspric je 82 kw, a ispod 82 kw je sve karburator, nisam siguran ali mislim da je tako, drug ima 66kw i karb je.. Ako mislis jeli sekvent, nazalost nije sekvent ;)
 
Evo jos malo slika .. Prvo da pokazem u kakvom je ocajnom stanju gepek , samo jos cekam farbu, i onda rastavljanje i farbanje gepeka ;)







Evo kao sam sredio boce, inase steta sto nemam slika kako su izgledale, uopste nisam vidio nivo tecnosti, ili ulja za servo koliko su bile prljave :cool:







Slika komplet motora, nije bas neko stanje.





Izvadim zracni filter, katastrofa prljav, za pocetak izduvam ga kompresorom dok nestigne novi. Ali malo je vlazan u jednom cosku, ne znam od cega, ali nije dobar znak svakako :no:



I malo se igrao oko struje i spojim maglena svjetla na stop svetla, sad kad pritisnem kocnicu i slijepi vozaci moraju da vide :D

 
Član
silvia_turbo je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
Ja sam te pitao za kuku i krovne nosace, eto kazu raja skidaj i salji meni to :p
Dobar Rocco, imas dosta posla al pomalo, ne diraj stope takve su orginal i to je to nema dalje, reci mi jel u njemu ajncspric, kako je uradjen plin?

Kuka ide van, ali nosace nedam, oni su mi bas cool :cool:
Ima posla, ali vec se pocelo polako raditi, svaki dan pomalo.. Stopke nedam sa auta nikako, cak su mi izletile jedne iste ovakve pa kontam da uzmem za rezerve. Jest ajnspric je 82 kw, a ispod 82 kw je sve karburator, nisam siguran ali mislim da je tako, drug ima 66kw i karb je.. Ako mislis jeli sekvent, nazalost nije sekvent ;)
Ima i 70 kw ajncspric, taj je kod mene, reci mi inace kakav je na vuci sa plinom i gdje je ugradjivan plin, za kuku cemo se cut da se dogoorimo nesto, a nosace vidi kod onog kolege pa mi javi :cool:
 
Član
za svoje godine, odlichan je ;) a shtopke mojne da skidash, 'vako je bash gotivan :icon_biggrin:
 
Zracni filter vlazan...?Znaci probaciva ulje u usisnu granu...nije dobar znak ali nije ni nista bas za zabrinut se...probaj drzati ulje malo ispod maximuma da ga ne probaciva nazad u usisnu pri opterecenju...bar za pocetak;)
 
[/quote]
Ima i 70 kw ajncspric, taj je kod mene, reci mi inace kakav je na vuci sa plinom i gdje je ugradjivan plin, za kuku cemo se cut da se dogoorimo nesto, a nosace vidi kod onog kolege pa mi javi :cool:


[/quote]

Aha, nisam znao, mislio sam da je i taj od 70 kw karb.. Trenutno bolje vuce na plin nego na benzin, prosli vlasnik kaze da ga nije vec godinama vozio na benzin, e sad se dvoumim dal da kupim neko sredstvo za ciscenje dizni, ili da odvezem ljudima koji skidaju i ciste dizne, prije ovo drugo.. Opet nekontam sta te tacno zanima za plin, kako mislis gdje je, mislis pod haubom gdje je posto se nevidi, mislim da se rasplinjac zove ona velika kutija ona mi je sakrivena ispod boce za servo, a ugradjen je mikser na usisnoj grani, i tako to radi ;) .. ali na plin imam problema na leru gasi se, pa moram i to rijesiti, ali u voznji nema problema, odlicno ide..

Carbon je napisao(la):
za svoje godine, odlichan je ;) a shtopke mojne da skidash, 'vako je bash gotivan :icon_biggrin:

Ja bi rekao solidan, moze to i bolje ;)
A stopke nema sanse da skidam :cool:

dzinn16v je napisao(la):
Zracni filter vlazan...?Znaci probaciva ulje u usisnu granu...nije dobar znak ali nije ni nista bas za zabrinut se...probaj drzati ulje malo ispod maximuma da ga ne probaciva nazad u usisnu pri opterecenju...bar za pocetak;)

Danas cu rastaviti komplet crijeva od usisne grane do k glave bas da vidim jel vlaznu unutra, ali nesto mi je cudno vidi se i na slikama, sam u jednom cosku je malo vlazno a ostalo suvo..
 
reljascirocco je napisao(la):
Sredices ti rocca samo tako :cool: stopke ne skidaj jer te se ne mogu lako naci bas:icon_eek: ;)

Meni su izletile jedne prije par dana ovakve, razmisljam da ih uzmem za rezerve, jer stvarno je tesko naci ove bijele ;)
 
Top