Scirocco GTI

Scirocco GTI

Juce malo osvjezio auto, tacnije polirao ga.. Razlika je ogromna, prije je bila boja matirala i pozutila.. Sad je bistro bijela.. Mozda jos jednom ga predjem, mada nije mi toliko bitno svedno se ocekuje pocetak farbanja ubrzo..












Jedino jos nisam odlucio sta cu sa krovom.. Imam tri kombinacije, mat crna folija, farbati u zlatno ili u svijetlo plavo.. Ali izgleda da ce biti mat crna folija konacan odgovor..

 
Malo da osvjezim garazu.. Svaki dan nesto radim oko auta.. Posle poliranja nije bilo smisla da ostavim stokove vrata u groznom stanju, tako da sam uzeo karbon i polijepio na stoku izmedju vrata i zadnjeg prozora, i vrata gepeka kompletna polijepio.. Onda malo pregledo kocnice, posto su klijesta i dobosi bili u ocajnom stanju, sve prebrusim i ofarbam.. Danas napokon dosle malo kulturnije felge, radi se o Borbet felgama standardno 15" 7J, posluzice ovu sezonu, seldece sezone u planu 16".. Mada i sa ovim imam skoro problem pri skretanju, gume su 195/50 ali naprijed je skroz malo lufta, tako da ne znam sta bi bilo sa 16".. Toliko za sada..









 
hard2beat je napisao(la):
kad usporedim slike sa prve strane i ove moram ti reci da si puno uznapredovao :D

Trudim se da ga polako dovedem u pristojno stanje ;)

Zaboravio sam napisati, da nazad hitno moraju da se montiraju distanceri od 3cm :cool:
 
Top