savjeti za kupovinu drugog auta

savjeti za kupovinu drugog auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nikad nisam vozio Golfa da je bio moj, NITI ĆU!
Napisao sam, DA GA JA VOZIM, pa da provjerimo potrošnju, pošto ne čitaš. Sve ispod 10,...
Mogu da predložim još kojeg vozača sa foruma da vozi umjesto mene, nije problem, samo neka se javi.
 
Član
Dovoljna tehnologija da ce i VW sada ce preci na common rail tehnologiju, a izbaciti toliko poznatu i dobru PD tehnologiju :cool: treba li ti vise sta govoriti :D

EDIT: sto se tice potrosnje sve i jedno auto po gradu ce da TROSI bio on dizel ili benzin ako se malo zesce vozi, a to govorim iz iskustva jer sam vozio novu octaviu 90HP i meni je trosila 9+L dizela, golf 5 TDI 140HP 11+L Dizela, golf 4 TDI 110HP 10L dizela, znaci vozio sam ta auta kako vozim i svoje auto i to su ti potrosnje, a te potrosnje mogu ici jos gore jer ih nisam bas gazio do kraja. A one price trosi 5-5.5L po grdu ne drze vodu, otvorene mogu trositi toliko uz laganu i normalnu voznju.
 
kakvi su motori u peugeot 307 od 90 a kakvi od vise PS ?
koliko se kvare takva auta.....
gledam sad i fino izgledaju :)
 
Član
cogent_boy je napisao(la):
kakvi su motori u peugeot 307 od 90 a kakvi od vise PS ?
koliko se kvare takva auta.....
gledam sad i fino izgledaju :)
Ovi od 66kW/90KS nemaju FAP filter i plivajuci zamajac, dok ostali uglavnom imaju FAP, a plivajuci imaju svi. Servisi su jeftiniji nego na Golfu :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: (sta reko i ostado ziv :D:D:D:D:D)
 
Član
Ja znam par osoba sa HDI motorima i niko se ne zali da su kvarljivi i cak ni ne spominju nikako da bi ih prodavali, sto se tice odrzavanja svi su tu negdje u istom rangu sa cijenama, kod nekog je nesto skuplje a kod ovog jeftinije i tako i kod drugog.

jusuf je napisao(la):
cogent_boy je napisao(la):
kakvi su motori u peugeot 307 od 90 a kakvi od vise PS ?
koliko se kvare takva auta.....
gledam sad i fino izgledaju :)
Ovi od 66kW/90KS nemaju FAP filter i plivajuci zamajac, dok ostali uglavnom imaju FAP, a plivajuci imaju svi. Servisi su jeftiniji nego na Golfu :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: (sta reko i ostado ziv :D:D:D:D:D)

Sad ces da budes iznapadan i dobices uputnicu za psihijatra :lol::lol::lol:
 
Član
druze moj nemas ti pojma sta je cepanje...golf od 130KS da uzme 6 litara i to kad ga cepas :icon_eek:
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Ja znam par osoba sa HDI motorima i niko se ne zali da su kvarljivi i cak ni ne spominju nikako da bi ih prodavali, sto se tice odrzavanja svi su tu negdje u istom rangu sa cijenama, kod nekog je nesto skuplje a kod ovog jeftinije i tako i kod drugog.

jusuf je napisao(la):
cogent_boy je napisao(la):
kakvi su motori u peugeot 307 od 90 a kakvi od vise PS ?
koliko se kvare takva auta.....
gledam sad i fino izgledaju :)
Ovi od 66kW/90KS nemaju FAP filter i plivajuci zamajac, dok ostali uglavnom imaju FAP, a plivajuci imaju svi. Servisi su jeftiniji nego na Golfu :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: (sta reko i ostado ziv :D:D:D:D)

Sad ces da budes iznapadan i dobices uputnicu za psihijatra :lol::lol::lol:



:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Dobro bi bilo da na tome ostane :D:D:D:D:D:D
 
Član
Ove 307 2.0HDI od 90Ks bez FAP filter i plivajuci zamajac su extra stvarno,mozes mladzeg naci nego golfa, i ja takodzer nisam cuo da se zale na njih pravo su dobri,cak po meni su puno bolji od cetvorke
 
menso je napisao(la):
druze moj nemas ti pojma sta je cepanje...golf od 130KS da uzme 6 litara i to kad ga cepas :icon_eek:

nisam rekao da ga cepas cijelo vrijeme
nego u predjenih 200 km ima i normalne voznje a i cepanja i kad smo stali na benzinsku da dospemo opet pun stalo je samo 12 litara...
naravno da nijedno auto neces cijelo vrijeme voziti na max obrtaja jer ce trajati samo par dana ....
ni ja nisam mogao vjerovati ali stvarno je tako...
 
Član
sta si ti cijepo? bukova drva? il ti stvarno vjerujes da djeda mraz postoji? da si vozio konstantno 130 km/h na autoputu uzo bi ti preko 6 a kamol da si stisno do 200 km/h
 
Član
Ajde ba sta vi odma pravite OFF,samo gledate sitnice da skrenete sa teme u OFF ,ako je covjek rekao tako ok je ,neznamo mi kako je tacno vozio i zavrseno,svako auto je svoja prica..nije tema potrosnja nego odabir auta ;)
 
Član
ovde ljudi dodju izgleda samo da se svadjaju,ako on tako misli da trosi nek trosi,sta se imate ubjedjivati snjim i napadati ga:icon_mad:
 
BART je napisao(la):
sta si ti cijepo? bukova drva? il ti stvarno vjerujes da djeda mraz postoji? da si vozio konstantno 130 km/h na autoputu uzo bi ti preko 6 a kamol da si stisno do 200 km/h

ja sam rekao kako je vozen i uzeo 6 litara...
ja auto put mozda vidim jos jednom u zivotu a mozda ne
a ovako kako je stari vozio tako cu i ja jer idem tim putem stalno
i bitno mi je da na takav nacin tako trosi
a 200 km /h ne planiram ni ici sa autom....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top