S 400 CDI/V8/diesel

S 400 CDI/V8/diesel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MTR je napisao(la):
Gore kazes da sam idiot , haj OK , sad jos i ovo finansijski savjtenik , haj i to OK .

E sad ovako : brate da sam ti ja savjetnik i da radis sa mnom ne bi ti skode vozo neg prava auta ,
Vidim ti iz ovih recenica da si neki skutor , da nisi za raje , al ispravi me ako grijesim , znaci kad mi na um padne da idem u kruzing do npr. Mostara trebam to na papir stavit ( pojescu dvi kifle u konjicu , mozda mi memo dadne da umocim u saft , kafa u bagremu od marke , piva cu ponijet iz granapa za raju ...) de ba jarane zivi sta se stisno .

Usput taj sto si linkovo , djes bolan auto u holandiji uzet , hem osoljeno , hem vuko brodicu garant.
Eto za to para AMG 55 , djes CL-a spomenut ispod 55 , nema sanse , ti bi volio u toj skodi onaj trofrtaljac motor 1,2 jelde , da ti je osiguranje jeftinije , haha;)
************************************************************************************************* Druze prosipas neku pamet a izulo te iz cipele u tom servisu a kad podjes za Mostar ti ponesi jedno 15.000eur ako se nesto pokvari na mercu da imas pa ga slepaj za njemacku u servis i bice sve ok dobijes i racun i garanciju al dok rade auto ne smijes im ni prici a ni upitati sta rade.Moj ti je savjet PRODAJ pa kupi novu s-klasu zivi sto si se stisno...
 

MTR

Član
bojan i stefan je napisao(la):
bulex je napisao(la):
ovdje ko god predstavi kakvo luxuznije auto... pametnjakovici se nadju da seru po njemu...

ko ima para a ne zna sta ce sa njima neka kupi audija A8 2.5tdi sa tiptronik mjenjacem

Samo za tebe :

Mercedes-Benz S 420 CDI DPF 7G-TRONIC , 320 konja
 
MTR je napisao(la):
bojan i stefan je napisao(la):
bulex je napisao(la):
ovdje ko god predstavi kakvo luxuznije auto... pametnjakovici se nadju da seru po njemu...

ko ima para a ne zna sta ce sa njima neka kupi audija A8 2.5tdi sa tiptronik mjenjacem

Samo za tebe :

Mercedes-Benz S 420 CDI DPF 7G-TRONIC , 320 konja

izasla ti je redizajnirana s-klasa pa sad je u njoj dizel 350cdi 235ks i 450cdi 320ks ima malo i led dnevna svjetla naprijed a izbacili su i s 400 hybrid sa elektomotorom ni merc nije vise sto je bio...
 
Član
bojan i stefan je napisao(la):
ko ima para a ne zna sta ce sa njima neka kupi audija A8 2.5tdi sa tiptronik mjenjacem

ejh djede što, ti to sad ko fol znaš, stradava mjenjač brzo bla bla !??

lov2xlr8 je napisao(la):
@Salle
pa nisu svi balavci u skodama,ima i necijih oceva i matera,djedova,ima ljudi koji imaju milione a vozice oktaviju jer nece da daje na auto vise para,radije ce otici na cruiser i biti 15 dana na hawaiima,takvima je auto samo za prevoz od tacke A do tacke B
ne razumijem te nikako,djelovao si mi ozbiljnije.

pa čuj, mnogima jeste, ali i meni je auto sluzi da dodem s tacke A u tacku B, ali da pri tome komfortno putujem, da se ne umorim kad vozim nekih 300-400km iz cuga ili više...Što bi rekli potrošnje, pa gledaj 2,5TDI 150ks otvoreni put oko 6-8l, a u gradu malo više, prosjek nekih 10l, neću reć oktavia trosi 2-3l manje i bla bla ali ja ju nebi džaba, malo je pretvrda, plastična, (smeta mi sto je i pre oštra na gasu u manjim brzinama) itd itd da ne navodim, a kada razbiješ oktaviu i audia isto te dođe, al zato uživaš dok imaš i dok voziš.

Drugo, neznam što sam ti djelovao ozbiljnije, odnosno sto ti to sada ne djelujem, ali me i ne interesuje, ja ovdje samo iznosim svoje misljenje o većini tih čunga-lunga auta i hocnutih djedica koji ce popljuvat S-klassu, BMW-7, Audia A8 i sl. da bi se pohvalili kako oni voze SKODU OCTAVIU 1,9tdi sa 115ks..
 
Salle je napisao(la):
bojan i stefan je napisao(la):
ko ima para a ne zna sta ce sa njima neka kupi audija A8 2.5tdi sa tiptronik mjenjacem

ejh djede što, ti to sad ko fol znaš, stradava mjenjač brzo bla bla !??

lov2xlr8 je napisao(la):
@Salle
pa nisu svi balavci u skodama,ima i necijih oceva i matera,djedova,ima ljudi koji imaju milione a vozice oktaviju jer nece da daje na auto vise para,radije ce otici na cruiser i biti 15 dana na hawaiima,takvima je auto samo za prevoz od tacke A do tacke B
ne razumijem te nikako,djelovao si mi ozbiljnije.

pa čuj, mnogima jeste, ali i meni je auto sluzi da dodem s tacke A u tacku B, ali da pri tome komfortno putujem, da se ne umorim kad vozim nekih 300-400km iz cuga ili više...Što bi rekli potrošnje, pa gledaj 2,5TDI 150ks otvoreni put oko 6-8l, a u gradu malo više, prosjek nekih 10l, neću reć oktavia trosi 2-3l manje i bla bla ali ja ju nebi džaba, malo je pretvrda, plastična, (smeta mi sto je i pre oštra na gasu u manjim brzinama) itd itd da ne navodim, a kada razbiješ oktaviu i audia isto te dođe, al zato uživaš dok imaš i dok voziš.

Drugo, neznam što sam ti djelovao ozbiljnije, odnosno sto ti to sada ne djelujem, ali me i ne interesuje, ja ovdje samo iznosim svoje misljenje o većini tih čunga-lunga auta i hocnutih djedica koji ce popljuvat S-klassu, BMW-7, Audia A8 i sl. da bi se pohvalili kako oni voze SKODU OCTAVIU 1,9tdi sa 115ks..

ja volim kad je auto neudoban volim gewinde volim da izbjegavam svaki kamencic na cesti da ga ne zakacim karterom volim da cujem blow off ventil a ti si druze promasio forum od tacke a do tacke b i jesi ti sta na toj osmici radio tuninga nekog...
 
Član
bojan i stefan je napisao(la):
ja volim kad je auto neudoban volim gewinde volim da izbjegavam svaki kamencic na cesti da ga ne zakacim karterom volim da cujem blow off ventil a ti si druze promasio forum od tacke a do tacke b i jesi ti sta na toj osmici radio tuninga nekog...

eto ja tvoje to pozdravljam, budi ćuner, tuner, ali prihvati i ti mene ovakvog kakav jesam da volim velika i udobna auta,

a drugo, nemoj misliti da ja ne volim tuning auta, ali trenutno mi samo ide u stetu jedno takvo auto, jer moram dosta da putujem pa nemogu tek tako da si spustam auto da ga dotjerajem i sl.

a na 8ici sam zatamnio zadnja stakla, radio nešto malo oko muzike, i samo ubacio xenone i to je sve... ipak znaš da audi a8 nije za tuninga, nego je za one upotrebe za koju ga ja i koristim, a ti ako to nemozes razumiti pozdravljam, ipak razumijem ljude poput tebe i iste cjenim, tj licno nemam ništa protiv tunera, ali shvati da ja nemogu da budem jedan od vas... zao mi je, a otjerat me sa foruma nemožeš

Bojan je napisao(la):
@salle

pa ko je ovdje balavac, ako osuđuje karakter ljudi prema autu?

gdje sta kad kako, ili si stao u zastitu onog jer ste imenjaci ?
 
Salle je napisao(la):
bojan i stefan je napisao(la):
ja volim kad je auto neudoban volim gewinde volim da izbjegavam svaki kamencic na cesti da ga ne zakacim karterom volim da cujem blow off ventil a ti si druze promasio forum od tacke a do tacke b i jesi ti sta na toj osmici radio tuninga nekog...

eto ja tvoje to pozdravljam, budi ćuner, tuner, ali prihvati i ti mene ovakvog kakav jesam da volim velika i udobna auta,

a drugo, nemoj misliti da ja ne volim tuning auta, ali trenutno mi samo ide u stetu jedno takvo auto, jer moram dosta da putujem pa nemogu tek tako da si spustam auto da ga dotjerajem i sl.

a na 8ici sam zatamnio zadnja stakla, radio nešto malo oko muzike, i samo ubacio xenone i to je sve... ipak znaš da audi a8 nije za tuninga, nego je za one upotrebe za koju ga ja i koristim, a ti ako to nemozes razumiti pozdravljam, ipak razumijem ljude poput tebe i iste cjenim, tj licno nemam ništa protiv tunera, ali shvati da ja nemogu da budem jedan od vas... zao mi je, a otjerat me sa foruma nemožeš

Bojan je napisao(la):
@salle

pa ko je ovdje balavac, ako osuđuje karakter ljudi prema autu?

gdje sta kad kako, ili si stao u zastitu onog jer ste imenjaci ?



samo ne spominji balavce u skodama druze i ostalo podsjeti se malo a svako svoj auto hvali a predrasuda se treba osloboditi svaki je auto dobar na svoj nacin i niko te ne tjera nigdje samo pazi da ne vrijedjas.
 
Član
@salle

Malo si pretjerao sa tim balavci , svako vozi ono sto voli , i vrijeme je da se vratite na temu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top