S 400 CDI/V8/diesel

S 400 CDI/V8/diesel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hehehe,ma sinoc kraj mene prozuja takav na domacim tablama i iza njega golf petica gti na njemackim,pa kontam da nije tvoja neka raja dosla:cool:
 
Član
ma pustite ove budale sto govore ti si lud ti si ovo ono bla bla.. to su sve balavci koji misle da taj Mercedes nije ništa bolji od Skode ili slicno, gore je neko navodio da ga zamjeniš za Passata CC, de ba kakav passat, necu rec nije ruzno auto ali po udobnosti i luxuzu nije ni blizu.

Znaš da vozam audia A8, i imam fetiš na takva auta visoke klase, stvari i reperature i bilo sta je papreno, ali zato nisi obicni balavac koji se drnda u Skodi...

Pa po mom mišljenju ja bi se još vozao stim mercom. pa ako treba opet za 5-10godina uraditi neki manji servis i tako...
 

MTR

Član
Salle je napisao(la):
ma pustite ove budale sto govore ti si lud ti si ovo ono bla bla.. to su sve balavci koji misle da taj Mercedes nije ništa bolji od Skode ili slicno, gore je neko navodio da ga zamjeniš za Passata CC, de ba kakav passat, necu rec nije ruzno auto ali po udobnosti i luxuzu nije ni blizu.

Znaš da vozam audia A8, i imam fetiš na takva auta visoke klase, stvari i reperature i bilo sta je papreno, ali zato nisi obicni balavac koji se drnda u Skodi...

Pa po mom mišljenju ja bi se još vozao stim mercom. pa ako treba opet za 5-10godina uraditi neki manji servis i tako...

A8 , sedmica i S-klasa , PLAFON

evo jos dva koja su mi tu , nadam se da vidite koji su .
P.S. Vise necu stavit ni jednu sliku auta kojeg sam imao/imam da ne bi bilo : vidi papka .

Zelim Vam svima po jednog AMG , S8 ili M5 da vozate , ako bog da
 
Početnik
aferim qme za rachune, takav je mentalitet da nesto mozes pokazati samo "crno na bijelo" a i nakon toga ima onih koji nevjeruju hehe :) vidim dosta je servis izasao, ali puca ti k*rac, sad imas novo auto o kojem nemoras uopste misliti hoce li biti nekih problemai li ne... a i sto kazes ljubav je to ,) e i jos nesto na ovom forumu da znash, cim vozis auto preko 15k maraka, kriminalac si ili babin sin pa da te nedotiche nepootrebno.
 
Član
MTR - ma djabada da si postavio 10 racuna kad ce se naci "gospodin" kao Bojan , koji ne shvata sta znaci odrzavanje , nije on jednini ima dosta ljudi koji su takvi , Alooo .. ja mogu sad kupit S klasu kes iste sekunde ali valja je odrzavat tu je problem , vecina nas ima pare da kupimo hebena auta ali samo nazalost mali borj da ih odrzava kao npr MTR...Najlakse je kupiti auto , problem je u spianju i odrzavanju....nije vam 10 godina valjda znate razliku...

MTR tebi svaka cast i za tebe je takvo auto ...pozz i imas moju podrsku
 
pa ako imam pare da ga kupim imam vala i za odrzavanje, ako mi nije problem dat 150000+ km za novog, nije ni za servis 20000-30000+ km.. ;)
 
Član
MTR je napisao(la):
Gore kazes da sam idiot , haj OK , sad jos i ovo finansijski savjtenik , haj i to OK .

E sad ovako : brate da sam ti ja savjetnik i da radis sa mnom ne bi ti skode vozo neg prava auta ,
Vidim ti iz ovih recenica da si neki skutor , da nisi za raje , al ispravi me ako grijesim , znaci kad mi na um padne da idem u kruzing do npr. Mostara trebam to na papir stavit ( pojescu dvi kifle u konjicu , mozda mi memo dadne da umocim u saft , kafa u bagremu od marke , piva cu ponijet iz granapa za raju ...) de ba jarane zivi sta se stisno .

Usput taj sto si linkovo , djes bolan auto u holandiji uzet , hem osoljeno , hem vuko brodicu garant.
Eto za to para AMG 55 , djes CL-a spomenut ispod 55 , nema sanse , ti bi volio u toj skodi onaj trofrtaljac motor 1,2 jelde , da ti je osiguranje jeftinije , haha;)

boga ti me ispravi ako grijesim , al si me povukao drugi put .


Care, za mene je to glupo dati 18 milja na servis pa da je ne znam šta.

Bojan možda jeste škutor, ali je taj isti Bojan imao s300 96. godine kada je u Sarajevu to bilo bolje auto nego kakvo je imao rahmetli Alija Izetbegović u svojoj pratnji (audi 200 i merc g klasa) i kada se to isto auto jedino vozilo i za vrijeme policijskog sata da ga niko nije smio pogledati, kamo li zaustaviti. Znači jebeš imidž i furanje to sam prevazižao.

Kasnije ide jedan nezgodan sudar sa e klasom 290 u kojoj se ne aktiviraju airbagovi te jedna greška na samoj elektronici auta koja mi gadi mercedesa, ako je to ikako i moguće reći za takvu makinu, na duži period.

Evo kažem ti izvini za ovo idiot, ali računice pokazuju da to nije dobra ekonomska odluka!

Ali sa srećom ti bilo, shvatam ja sve Mečka je Mečka, ali Bosna je Bosna, pogledaj malo oko sebe pa shvait nije sve u materiji... ja sam se izvukao želim to i tebi!
 
Bojan je napisao(la):
Samo bi idiot platio toliko servis kad može isto to auto kupiti u dobrom stanju za iste pare... Možda ne to godište, ali ostalo sve isto! Al dobro svako svoje zna najbolje ne treba se mješat!

Auto je super!

ne da je puno placen servis, nego i previise. ali pazi ovo, on je za te pare mogao da kupi drugog polovnog mercedesa i da iscekuje da mu se nesto pokvari, jer ko zna kako je odrzavan i sta mu se vec kvarilo, a ovako ima sada mercedesa sa novim dijelovima, siguran (relativno) da se nece ubrzo opet pokvariti, i zna sta vozi (kupljen je nov)...ima smisla jbg ;)
 

MTR

Član
Bojan je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Gore kazes da sam idiot , haj OK , sad jos i ovo finansijski savjtenik , haj i to OK .

E sad ovako : brate da sam ti ja savjetnik i da radis sa mnom ne bi ti skode vozo neg prava auta ,
Vidim ti iz ovih recenica da si neki skutor , da nisi za raje , al ispravi me ako grijesim , znaci kad mi na um padne da idem u kruzing do npr. Mostara trebam to na papir stavit ( pojescu dvi kifle u konjicu , mozda mi memo dadne da umocim u saft , kafa u bagremu od marke , piva cu ponijet iz granapa za raju ...) de ba jarane zivi sta se stisno .

Usput taj sto si linkovo , djes bolan auto u holandiji uzet , hem osoljeno , hem vuko brodicu garant.
Eto za to para AMG 55 , djes CL-a spomenut ispod 55 , nema sanse , ti bi volio u toj skodi onaj trofrtaljac motor 1,2 jelde , da ti je osiguranje jeftinije , haha;)

boga ti me ispravi ako grijesim , al si me povukao drugi put .


Care, za mene je to glupo dati 18 milja na servis pa da je ne znam šta.

Bojan možda jeste škutor, ali je taj isti Bojan imao s300 96. godine kada je u Sarajevu to bilo bolje auto nego kakvo je imao rahmetli Alija Izetbegović u svojoj pratnji (audi 200 i merc g klasa) i kada se to isto auto jedino vozilo i za vrijeme policijskog sata da ga niko nije smio pogledati, kamo li zaustaviti. Znači jebeš imidž i furanje to sam prevazižao.

Kasnije ide jedan nezgodan sudar sa e klasom 290 u kojoj se ne aktiviraju airbagovi te jedna greška na samoj elektronici auta koja mi gadi mercedesa, ako je to ikako i moguće reći za takvu makinu, na duži period.

Evo kažem ti izvini za ovo idiot, ali računice pokazuju da to nije dobra ekonomska odluka!

Ali sa srećom ti bilo, shvatam ja sve Mečka je Mečka, ali Bosna je Bosna, pogledaj malo oko sebe pa shvait nije sve u materiji... ja sam se izvukao želim to i tebi!

Jambo , nadam se da se nisi uvrijedio , morao sam upotrijebiti tzv. pozitivnu provokaciju da vidim stojis li iza toga ili samo nako lupas. Cijenim stav , svaka cast , al evo :
kad smo u servisu utvrdili koliko auto vrijedi ( u kvaru ) bacili smo na papir sve i skontali da nam je isplatnije ulozit te pare nego ga dat za mizernih 5000 milja . Gdje bi onda bili s tim ? Ovako znam sta imam , gotovo nov auto ponovo.
A sto se tice materije kao sto kazes , no sikiriki , opleo sam i ja to vec odavno , sad cejfim.
 
Član
E onda samo ti mogu čestitat na racionalnoj odluci, jer iskreno teško mi je voditi ovakav vid rasprave, a pogotovo na 11. juli, dan kada na vidjelo izađe sva tuga i sav apsurd našeg bosanskog života.


Svakako, želim što bolju prodaju, pošalji mi cijenu na PM možda ti i ja mogu naći neku mušteriju.
 
Salle je napisao(la):
ma pustite ove budale sto govore ti si lud ti si ovo ono bla bla.. to su sve balavci koji misle da taj Mercedes nije ništa bolji od Skode ili slicno, gore je neko navodio da ga zamjeniš za Passata CC, de ba kakav passat, necu rec nije ruzno auto ali po udobnosti i luxuzu nije ni blizu.

Znaš da vozam audia A8, i imam fetiš na takva auta visoke klase, stvari i reperature i bilo sta je papreno, ali zato nisi obicni balavac koji se drnda u Skodi...

Pa po mom mišljenju ja bi se još vozao stim mercom. pa ako treba opet za 5-10godina uraditi neki manji servis i tako...

druze kad bi mi dzabe dao A8 ja bih vozio octaviu TDI a mislim da bi te mogao i napraviti znaci nisam balav a imao sam dosta audia
 
Član
Super je auto, ustvari vrh je!!! :cool:
A sto se tice servisa i koliko te kosto i tako te stvari, ako mozes sto da ne, barem sad znas da imas auto tip top i da ce te sluzit par godina....
Prodajes li auto :icon_question:
 
Član
@Salle
pa nisu svi balavci u skodama,ima i necijih oceva i matera,djedova,ima ljudi koji imaju milione a vozice oktaviju jer nece da daje na auto vise para,radije ce otici na cruiser i biti 15 dana na hawaiima,takvima je auto samo za prevoz od tacke A do tacke B
ne razumijem te nikako,djelovao si mi ozbiljnije.

merc je stroj,merc je merc,ostalo su auta :)
kolko ti budu zadnje gume :):)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top