Renault#21# - Komentari projekta

Renault#21# - Komentari projekta

Legend
RE: Renault 21 projekt black :)

sve vise bi bilo pretjerivanje,jedino felge....nesto šire i to je to,a reno je bas fin ;)
 
RE: Renault 21 projekt black :)

ma bice i felgice neke u dogledno vrijeme...planiram neke s falcom,ali mozda cak prije tog popravim najvecu gresku sto sam uradio.A to je sto odma nisam stavio recaro sjedala...nego ova mi idu na zivcee :icon_confused:
 
Član
RE: Renault 21 projekt black :)

Jebte, ovakvi reno su mi se gadili na putu, al ovaj tvoj mi je skroz promjenuo sliku o renou, kad samo vidim kako se može srediti
Svaka čast i samo napred
;)
 
RE: Renault 21 projekt black :)

zAaKy je napisao(la):
Jebte, ovakvi reno su mi se gadili na putu, al ovaj tvoj mi je skroz promjenuo sliku o renou, kad samo vidim kako se može srediti
Svaka čast i samo napred
;)

hahaha vjeruj mi da se i meni gadio u pocetku kad sam ga tek dobio na dar od buraza!!! haha izgled mi bio neujednacen i ciganije po njemu ko u prici...chrom lajsne itd.
Dok sam sve to poskidao,pa drzi ne daj na kraju ev dodje i do ovog :icon_smile:
 
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

heheh to malo radi fore u crnom,uskoro na njeg idu polirane felge koje ce da se slazu uz chrom brave :)
 
Početnik
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: gangsterski auto,all black :cool:
 
Legend
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

to ce ti biti naj bolja investicija,nadam se da ces ih zamijeniti.....koja dimenzija druze?
 
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

enesss je napisao(la):
to ce ti biti naj bolja investicija,nadam se da ces ih zamijeniti.....koja dimenzija druze?

hehe nadam se da ce uspjet dogovor,a felge su 15' ne bi ni isao na vise...sirinu ne znam :icon_smile: al na oko su idealne za ono sto trazim :D
 
RE: Renault 21 projekt black :) POLIRANE FELGI

nermin suljagic je napisao(la):
super ovo kolega,bas si ga zavukao u crno,hehe

hehehe hvala kolega,ali to je privremeno stanje
http://www.youtube.com/watch?v=axCPFhqjtBY
ev jedna hahahaha
 
Top