Renault#21# - Komentari projekta

Renault#21# - Komentari projekta

Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) finish

auto stvarno brutalno izgleda! svaka cast ;)
stvarno nemam rijeci, sve je za 10!
dobro ti dođe ona bandera, pozuri do nje i zahvali joj!:lol:
 
Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) finish

svaka cast care, odlican posao si napravio, sto neko rece u 10 stranica teme vise posla nego neki u 300 :) samo taj auto sad zasluzuje puuuno mocnije, a i vece :D felge od tih :)
 
Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) finish

Obe naljepnice su ;););)
Neg šta je sa ovim žutim tapicirnugom, ne slaže se sa ostatkom auta.
letil to van, il ostaje
 
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) finish

druze cini ti se...uzivo je druga prica,boja se na suncu presijava na zlatno,šavovi po sicevima i volanu su takodje žuti,svi brojevi na tabli i sve oznake su žute.Tako da ostaje sve (tapacirunzi su i radjeni po zelji tako da ih ne izbacujem ni u kom slucaju ):icon_smile:
 
Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) finish

Odlicno bgmi, jbga, ništa nije kao na slikama.
Ti detalji se baš i ne vide, al sve je urađeno extra, mislim da je 100000 puta bolji uživo.
Al su naljepnice boli glava ;););)
 
Početnik
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) finish

trizex je napisao(la):
svaka cast care, odlican posao si napravio, sto neko rece u 10 stranica teme vise posla nego neki u 300 :) samo taj auto sad zasluzuje puuuno mocnije, a i vece :D felge od tih :)
:cool:


KAd ce felge i baci jos koju sliku da se divimo ! :cool:
 
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) finish

Antonio.....auto je super čuvaj se kakvih sad naziva i tako toga bilo bi šteta, svaka čast auto je super ;)
 
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) finish

haha....ma komso cuvam se koliko stignem hehe....iako nisam ja bio kriv,postao sam mirniji u voznji :lol:
 
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) finish

Ma ja, jedini primjerak ne daj da ode, pa ćemo si opet mahati na semaforima, ima jedan ovdje u Cz samo Renoe radi, ako šta zatreba samo se javi pa vas spojim.:cool:
 
Top