Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nermin suljagic je napisao(la):
on je poseban tip...
svako ganja da ubaci kakvu dobru muziku u gepek,samo devil hoce peticu renoa...hihihihi

pa kad moze stat :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

AnDel je napisao(la):
meni se cini da nisu isti ovi farovi jedan americki drugi od evropskog modela:lol::lol::lol::lol:sorry za spam,,,extra je sve leglo,,,golf ti je bolji od green devilovog:lol:

ma moze bit i ljepsi i bolji al nece bit brzi dzaba mu i turbak :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
dinozzo je napisao(la):
super golaf,samo druze zatamni ga citavog,ja neznam sta je ovo niko nema muda da ga citavog zatamni :cool:

to sto se tice muda ja sam svog passata zatamnio citavog....slike CU UBRZO POST...tako da nisi upravu...:icon_smile:
 
hvala momci na komentarima...
ako jos sta ispane novo stavljham odma.. :icon_smile:

ima jos detalja al nisu uslikani...npr. bocni zmogavci su sada kristalni mada jos treba postaviti,a i zamjenjeni su zvucnici nazad na ploci osatao je isti raspored al su komponente sada Caliber 10" ovalni trosistemci(2X60W RMS) i blaupunkt dvosistemci(2X30W RMS) mozda jos ove sedmice zamjenim prednje VW-ove komponente u vratima sa nekim malo kvalitetnijim Polk/momo-vim zvucnicima,al cekam odgovor iz Wien-a za razmjenu ....hehehe...samo nesto deveram... :icon_smile:
 
nermin suljagic je napisao(la):
hvala momci na komentarima...
ako jos sta ispane novo stavljham odma.. :icon_smile:

ima jos detalja al nisu uslikani...npr. bocni zmogavci su sada kristalni mada jos treba postaviti,a i zamjenjeni su zvucnici nazad na ploci osatao je isti raspored al su komponente sada Caliber 10" ovalni trosistemci(2X60W RMS) i blaupunkt dvosistemci(2X30W RMS) mozda jos ove sedmice zamjenim prednje VW-ove komponente u vratima sa nekim malo kvalitetnijim Polk/momo-vim zvucnicima,al cekam odgovor iz Wien-a za razmjenu ....hehehe...samo nesto deveram... :icon_smile:



ti ko Kemal Malovcic :lol: :lol: :lol: :lol:
 
hvala druze mada moram jos da podesim po visini i moram vidjeti nesto mi jedan magli....haman da nisam dobro zatvorio..hehehehe...al kad budem stavljao karambolku opet cu ih skidati i malo doraditi...hehehe
hvala na komentaru druze ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top