Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neznam druze,ja ih vidim... :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
jam islim da na forumu nije nesto jer kad idem na notifikacije on mi prikaze error... :icon_eek:
 
nerko imam za tebe h1 xenone
ja mislim da su kod tebe h1 sijalice ako se ne varam
nesto te sadasnje sijalice nisu za takve farove
 
nermin suljagic je napisao(la):
u si selu.....
neznam za xenone,na koje mislis :icon_question:

znao sam da je u si selu...poznat mi ovaj golf plavi ako se ne varam taj momak radi kao policajac ili slicno .....od mog rodjaka je kuca preko puta tu gdje si sliko ova zadnja sto je napravljena a mislio sam na ove xenone sto ti walker nudi pitam ga posto je....
 
passat2003 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
u si selu.....
neznam za xenone,na koje mislis :icon_question:

znao sam da je u si selu...poznat mi ovaj golf plavi ako se ne varam taj momak radi kao policajac ili slicno .....od mog rodjaka je kuca preko puta tu gdje si sliko ova zadnja sto je napravljena a mislio sam na ove xenone sto ti walker nudi pitam ga posto je....

pajo???

zlajaaa je napisao(la):
ubacuješ li ti kaku muziku u gepek... ili renoa 5-cu:icon_question::D:cool::cool:

muzika je u planu,al imam zasad drugih stvari koje bi uradio....ici ce minimalno jedna 12" i kakvo pojacalo i sve to fino upakovano u gepek ili na plocu...al prije da ce ici sta u gepek da mogu izvaditi kad gdje krenem s dijetom..pozdrav ;)
 
fin golfić...samo što se tiče muzike ne svidja mi ovo kod tebe, dovoljno bi ti bilo ubaciti nazad jedne te što imaš 6x9 i jedan woofer 12" i bit ćeš prezadovoljan...felge imaš slične kao u mog buraza na leonu...pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top