Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
DA,mrezice idu naravno u crno,i omisljam se jos da izvedem nesto kao GTi-single frame u crnoj boji(da masku i ispod nje ofarbam u crno kao kod 5-ice GTI)ili mozda u mat crnoj?????
 
Legend
pa ostavi masku u crnoj a branik tutni u crveno i bice drama,jer imas crne i farove,tako da...
samo nek se radi suljaga:icon_biggrin:
 
Nexus je napisao(la):
pa ostavi masku u crnoj a branik tutni u crveno i bice drama,jer imas crne i farove,tako da...
samo nek se radi suljaga:icon_biggrin:

imam naaajcrnje farove,bile su sa redovnim maglenkama(stalno mi maglile)al sam ih rasklopio i posusio i zatvorio...hehehe
Tako sam nesto ispocetka i planirao,ali nesto bi da to odradim do dole sve.....al vidjet cu mozda prvo sve ofarbati u crveno i onda dio po dio crno/mat crno....

Davor_ je napisao(la):
Znao sam da si contravac :D NE KVARI OVO!:lol::lol:

JA ili NEXUS???
hihihi...
 
nermin suljagic je napisao(la):
DA,mrezice idu naravno u crno,i omisljam se jos da izvedem nesto kao GTi-single frame u crnoj boji(da masku i ispod nje ofarbam u crno kao kod 5-ice GTI)ili mozda u mat crnoj?????

niposto ovo nemoj radit. navratit cu nekog da ti ukrade branik ako ovo uradis :icon_biggrin:

koji motor ubacujes? :D
 
71f78444.jpg

ovako nesto....meni bas nesto lijepo!!!



motor ide V12 iz Mclarena,al cekam da uradim eurokuku,da okacim prikolicu sa rezervarom....
 
nece ti eurokuka dobro izgledati, imat ces minus bodove na style-u :D

ma nije ovaj branik za toga, nema taj oblik, a i ispaste ce wannabe golf V.
al hajd, to je samo moje misljenje
 
ma kako vec rekoh,ofarbat cu prvo sve komplet u crveno pa cu malo crnom folijom eksperimentisati....
Hvala ti na misljenju,savjeti su dobrodosli ;-) pozz
 
Član
ee komshija, svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujes:D
svaka cast, sretno u nastavku;)
 
Član
Nisam neki veliki fan vw ... ali moram reci da si na dobrom putu hehe odlicno izgleda čevorka .. kad dodes pa cemo se potegnut da te oderem malo hih:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top