Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljubi majka, samo naprijed, bice nesto od ovog sepeta :icon_biggrin: jos motor na kraju kao slag na tortu, moras to ispostovat, govorim iz iskustva :cool:
 
Hvala momci na komentarima...;)
Jos ima dva-tri mjeseca do ljetnih guma i felgi..do tad ce se skupljati i slagati....polako triza,nemam jos u planu to za motor...ako budem naumio stagod jace,prodat cu golfa i uzeti kavog 1.8T i roknut mu plin i polako...neisplati se ovom autu rediti transplantaciju srca jer skupi su motori a i velika je razlika u mijenjacu i dijelovima oko pogona izmedju mog motora i npr. 1.8T jer taj mi je opcija jer ima i snage i zvuka a uz to jos i najveci potencijal za povecanje snage...:123:

duurma je napisao(la):
ovo auto sada place za maskom bez znaka a ti nermine kako hoces:D
bit ce polako....jedva sam levatu i ovo skupio platiti.... :D :lol:
 
ovo ti nama ostavio velike slike da mozemo sebi postere lijepit po zidu :icon_question: :D

dobro izgleda, sad moras nastaviti sa crnim detaljima ( krov? ). crno i crveno uvijek dobro izgledaju ;)
 
Član
dobar dobar...a mogao si i motor ubaciti drugi kad si vec rastavio pola auta da promjenis farove:D

al LSD je najjaci:lol::lol::lol:


Golf svakim danom sve ljepsi i ljepsi:cool: samo nastavi...
 
znam...uvjek oblacim crvene tange uz crni top.....:D :lol::lol::lol::lol:
naravno ici ce folija crna preko krova mozda i kakav "decal" negdje na vrata samo cekam malo da se skupi novca imao sam nekih izdataka,pa dok nalije opet... ;)

2boss jeste vala verga moras odvrnuti 26 sarafa da skines farove,al ipak sam uspio...ima jos malo prepravki,nisam skroz ustimao far i karoseriju al i to ce biti kad stavim onu karambolku...zasad nek malo hoda zrikav... :D
Hvala na komplimentu ;)
 
Član
meni se cini da nisu isti ovi farovi jedan americki drugi od evropskog modela:lol::lol::lol::lol:sorry za spam,,,extra je sve leglo,,,golf ti je bolji od green devilovog:lol:
 
Legend
oooo vidi suljage ko veliki poceo s radovima,dobri farovi,dobro izgledaju,ja bi sad ovdje rokuno mat crnu masku bez znaka crni krov u kombinaciji sa onim tvojim felgama milina:cool:
cestitam:D
 
sve je extra nema se sta pricati,to da skidas pragove nemoj bas dobro stoje nadjes kakve branike bolje i to je COOL,jedno pitanje koliko si platio farove ove....
 
2passat 2003 imao sam neka prebijanja,al oko 250 me izaslo...
hvala momci na komentarima ;)
neznam za to farbanje krova prije bi druze nexa da to folijom odradim...
a sto se tice Green devila...hmmm...imamo iste golfove samo razlicitih generacija... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top