Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ah da stopke sam zaboravio....
stopke ce stici u februaru i to IN.PRO LED ....bit ce strahota...
a sto se tice maske ona ide crna neznam dali cu matt ili sjajno crnu...vidjet cemo :icon_smile:
hvala na komplimentu ;)
 
Član
a da li bi i ja mogao naruciti ovakve http://is.gumtree.com/ad_image/live/big/287229478.jpg.i koliko bi bilo para?kod mene su tamne al jedna ostecena pa sam mislio mijenjati.gledao sam golfove po forumima i ljepse je kad se lakira.i folija na B nosacu nije mat,tako da ce biti ljepse..dodi u Gradacac,pa cu te odvesti da uradis presvlake ;)
 
thnx...;)
druze mahire,ovo ce mi donijeti momak iz njemacke...mogu ga pitati dali moze nabaviti,jer on je ovo skinuo sa svog auta i ako sve dobro prodje mijenjat cu se snjim za neke stvari...kod mene je sve nekakvo uklapanje..hehehehehe :lol:
sto se tice tih presvlaka imam ja br.od tog covjeka...al cekam prvo kakva sjedista prednja,kakve recaro ili tako nesto pa bi onda vidio sta i kako da uradim...
za masku neznam jos nista bit ce nekakva...ili nikakva...hehehe :lol::lol::lol::lol::lol:
 
evo mali update....stigao je novi motor sa 170 ks
zalili ste se na motor evo ga napokon pod haubom.....
5f3fc18d.jpg
 
Član
ako budes mislio bacat onaj motor zovi mene da ga pokupim:icon_smile::icon_twisted::icon_twisted::icon_exclaim:
 
Član
kod suljagica slatkaaaaa :) bolje nemoj dolazit po kalendar...izac ce te 50maraka umjesto onih 12 sto je bilo :lol::icon_exclaim:
 

LSD

Član
iskreno meni je ovo mutno skroz:icon_question::icon_question::icon_question::icon_confused::icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top