Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala decki... ;)
ide na prednju karambolku jos i lip...a onaj srednji dio sto je malo duzi,on ce biti crne boje i mjos kad dodje lip crni bit ce to bolje od R32...valjda,hehehe... :lol:
a sto se tice Badlook-a imao sam u planu raditi to na haubi al jos neznam sta bi za masku tj. koju bi i dali bi ikako...
nesto sam ovako imao u planu...

[attachment=27658]

samo sto su moje felge jos bolje za ovu crvenu boju...:D
zaboravio sam napisati da sam u potrazi za kakvim gewinde,imam ponudu samo prednje uzeti pa se omisljam... :icon_rolleyes:
 
Član
buraz jesil ovu karambolku kupio u zavidovicima slucajno,,nesto mi je poznata:icon_smile::icon_smile:
 
BHT Ovisnik
uuuu e tu masku i odmah badlook da ne stoji onaj krug od znaka na haubi i jos farovi ako uzmes od durme bi bio pun pogodak:cool:
 
i ja se omisljam,mozda uradim samo blag badlook....mada bi mocno izgledalo i onako sa produzenom haubom...:icon_smile:
ko zna.....:icon_rolleyes:
 

LSD

Član
ostavi tog nissana sebi...zamijeni za ovu konzervu:lol::lol::lol::lol:
aa koju foliju si koristio za stubove :icon_biggrin:
 
Član
Imaju dve vrste crne,mat i ta kao sto je u tebe sjajn a crna....koliko se krecu cijene,i kako to ide po metru kvaratnom ili?
 
Legend
odlicno gazda,ja bi jos roknuo mat crnu masku bez znaka i uradio ja taj bad look pa sta bude,a te gevinde uzimaj naravno,nemoj da te kazem semi:D
 
ma cekam da vidim hocu li moci stici ja s novcem dok mi on javi,tako da je meni bolje sto kasnije gewinde stignu iz rajvosa....hehehe...ironicno...:lol:
ma ima se uzeti u vishe boja...ova moja je 100x75 i kostala me 8 markica....nije puno,posto je ovo eksperimentalno uradjeno da vidim kako cuuci...hehehe
nisam htio farbat,jer mozda se predomislim pa eto problema...
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top