Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E konacno si uspio postaviti slike druze:icon_smile:
Ma rekao sam ti vec da je golfac extra:cool:
Pozzzzz
 
Član
super golaf,samo druze zatamni ga citavog,ja neznam sta je ovo niko nema muda da ga citavog zatamni :cool:
 
dinozzo je napisao(la):
super golaf,samo druze zatamni ga citavog,ja neznam sta je ovo niko nema muda da ga citavog zatamni :cool:

imao je nermin muda,al me je dvaput zaustavila policija u Banovicima i dvaput sam skidao folije sa prednjih prozora...kontam nesto da ih farbam,al sigurno je skupo...
 
Član
motor ne može promijeniti, dođe skuplja pita nego tepsija, nije to golf II, jeftinije i pametnije je prodati tog i pare dodati za auto sa boljim motorom,
ali možda čovjeku nije važan motor, samo izgled, u tom slučaju moj savjet prvo promijeni taj grozni volan i te presvlake, vani štopke, uzmi orginalne tamne pa onda dalje sa nekim tim spojlerima i td
inače lijepo izgleda golf, fine felgice

P.S. a ko ono reče malo troši fino ide, ccccc heheheheee :lol:
 
CoL3-99 je napisao(la):
čak sto vise cuo sam da je 1.4 totalno nezahvalanmotor,da za svoju kubikazu i jacinu trosi jako mnogo,ispravite me ako grijesim:cool: tebi jos jednom sve najbolje

sta ja znam,kod mene je presao oko 40000km,nikad nisam imao ozbiljnih problema...trosi oko 6,6 na otvorenom a oko 7-7,5 po gradu,a sto se tice snage bolje ide od G4 TDI-a sa 66kw,nije dobar za imidz al je dobar za dzep:lol:
PS:al reži majku mu ko ćiuvava hehe
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
čak sto vise cuo sam da je 1.4 totalno nezahvalanmotor,da za svoju kubikazu i jacinu trosi jako mnogo,ispravite me ako grijesim:cool: tebi jos jednom sve najbolje

sta ja znam,kod mene je presao oko 40000km,nikad nisam imao ozbiljnih problema...trosi oko 6,6 na otvorenom a oko 7-7,5 po gradu,a sto se tice snage bolje ide od G4 TDI-a sa 66kw,nije dobar za imidz al je dobar za dzep:lol:
PS:al reži majku mu ko ćiuvava hehe

Po fabrici ubrzanje 1,4 16v do 100 je 13,9s a TDI 66kw 12,4 tako da ne može nikako bolje ici;)
 
Član
neznam druze isplati li ti se farbat,ja nisam do sad imao problema al kad god vidim da ce me zaustavit spustim prednja stakla i sve ok :cool:
 
Član
darko13 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
čak sto vise cuo sam da je 1.4 totalno nezahvalanmotor,da za svoju kubikazu i jacinu trosi jako mnogo,ispravite me ako grijesim:cool: tebi jos jednom sve najbolje

sta ja znam,kod mene je presao oko 40000km,nikad nisam imao ozbiljnih problema...trosi oko 6,6 na otvorenom a oko 7-7,5 po gradu,a sto se tice snage bolje ide od G4 TDI-a sa 66kw,nije dobar za imidz al je dobar za dzep:lol:
PS:al reži majku mu ko ćiuvava hehe

Po fabrici ubrzanje 1,4 16v do 100 je 13,9s a TDI 66kw 12,4 tako da ne može nikako bolje ici;)

po fabrici bmw bi trebao biti brži od jette 90' god turbo dizel, al sam ipak derao kamaru raje po semaforima xD
 
Jassmin je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
čak sto vise cuo sam da je 1.4 totalno nezahvalanmotor,da za svoju kubikazu i jacinu trosi jako mnogo,ispravite me ako grijesim:cool: tebi jos jednom sve najbolje

sta ja znam,kod mene je presao oko 40000km,nikad nisam imao ozbiljnih problema...trosi oko 6,6 na otvorenom a oko 7-7,5 po gradu,a sto se tice snage bolje ide od G4 TDI-a sa 66kw,nije dobar za imidz al je dobar za dzep:lol:
PS:al reži majku mu ko ćiuvava hehe

Po fabrici ubrzanje 1,4 16v do 100 je 13,9s a TDI 66kw 12,4 tako da ne može nikako bolje ici;)

po fabrici bmw bi trebao biti brži od jette 90' god turbo dizel, al sam ipak derao kamaru raje po semaforima xD

procitaj sta ti je VW napisao za Vmax,pa se zaleti negdje i pogledaj gdje ti je kazaljka...oni to sve kroz proracune,a praxa je drugo...

Imam ja jednog u Zivinicama koji je stavio slicne felge na golfa,i iste je boje...aliiii...kod momka je TDI sa 180KS...pa me cesto mijenjaju s njim...bas prije par dana me je tip upitao sta mi je pod haubom,ja mu kazem,kad on meni "daj ba ne seri ostavio si me jucer prema Lukavcu"pitam ga sta on vozi,kaze Octaviu 2.0 TDI,otvorim mu haubu a cojk ko popisan...kako,sta,daj saobracajnu,procita on i tamo koji je motor,kaze cojk meni"ti si lud,il sam ja..."HeHe:lol:

nije bitno kolika ti je kit@ bitno ti je ugasit svjetlo...;)
 
sta ste navalili na obrve,hajd kad naletim gdje na one ravne bez izreza za zmigavce kupit cu...mada sam mislio staviti one led-diode-trakice pa bi lijepo izgledalo kad ih stavim ispod obrve i pratim liniju onog proreza za zmigavac,mislim bit ce nesto na fazon Devil eyes...kako god hvala na sugestijama i savjetima
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Jassmin je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
čak sto vise cuo sam da je 1.4 totalno nezahvalanmotor,da za svoju kubikazu i jacinu trosi jako mnogo,ispravite me ako grijesim:cool: tebi jos jednom sve najbolje

sta ja znam,kod mene je presao oko 40000km,nikad nisam imao ozbiljnih problema...trosi oko 6,6 na otvorenom a oko 7-7,5 po gradu,a sto se tice snage bolje ide od G4 TDI-a sa 66kw,nije dobar za imidz al je dobar za dzep:lol:
PS:al reži majku mu ko ćiuvava hehe

Po fabrici ubrzanje 1,4 16v do 100 je 13,9s a TDI 66kw 12,4 tako da ne može nikako bolje ici;)

po fabrici bmw bi trebao biti brži od jette 90' god turbo dizel, al sam ipak derao kamaru raje po semaforima xD

procitaj sta ti je VW napisao za Vmax,pa se zaleti negdje i pogledaj gdje ti je kazaljka...oni to sve kroz proracune,a praxa je drugo...

Imam ja jednog u Zivinicama koji je stavio slicne felge na golfa,i iste je boje...aliiii...kod momka je TDI sa 180KS...pa me cesto mijenjaju s njim...bas prije par dana me je tip upitao sta mi je pod haubom,ja mu kazem,kad on meni "daj ba ne seri ostavio si me jucer prema Lukavcu"pitam ga sta on vozi,kaze Octaviu 2.0 TDI,otvorim mu haubu a cojk ko popisan...kako,sta,daj saobracajnu,procita on i tamo koji je motor,kaze cojk meni"ti si lud,il sam ja..."HeHe:lol:

nije bitno kolika ti je kit@ bitno ti je ugasit svjetlo...;)




Imam druga sa kojm sam imao sličnu debatu isto 1,4 16v ali kad smo stali na crtu ispostavilo se ipak da je fabrika upravu:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top