Rat style BMW

Rat style BMW

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SoundLunatic je napisao(la):
dobro izgleda, samo koliko dugo ovako lim moze da traje? mozda je bolje ofarbat ga ovako.. :icon_rolleyes:

pa sigurno ne izlazi iz garaze kad kisa pada:D

prelud je, treba bit budala pa ovoliko truda i para u lozit u ovo:lol:
 

LSD

Član
dodjes da s rajom popijes pivo na parkingu i onda se naslonis na blatobran i ajd kuci peri farmerke :lol::lol::lol:
mada je car s ovim,kakav mu je motor:icon_confused::icon_confused:
 
Član
djavolica je napisao(la):
Svaka čast ko ovo voli al...meni žao vidjet ovakav auto :icon_sad:

Slazem se, po meni je ovo unisten auto, ajde razumem i haubu da mu stave zardjalu il tako ponesto, mada i to ruzno, al owaj ga preterao....
 
Član
ma dajte ljudi , nemojte davati glupe komentare , uništen auto , raspada se i to , pojma vi nemate o tom autu šta je i kako je održavan...ima bolje pragove i pod nego pola auta na ovom forumu ...

evo ovako izgleda inače
 
Dobar,dobar.

I slazam se,neki ispadaju poglupi sa svojim komentarima.Ovo je pravac u stylingu.Nekima je (meni npr) unistavanje auta lijepljenje milion plasticnih spojlera i dodataka na auto koje ne ide vise 160 kmh ( a ima takvih kod nas).

Nisam ljubitelj rat-a odnosno ne bih nikad sredio svoje auto na taj fazon,al mi je skroz cool za vidjet ;)
 
Član
suvisno je ljudima objasnjavati styl i pravac...

ko ce mene ubjediti da stavim spojler na auto...?! :icon_question:
dok sam ziv on na autu nece biti...bar ne na kecu...

a BMW je za 10-ku...
 
Član
Bokili je napisao(la):
ma dajte ljudi , nemojte davati glupe komentare , uništen auto , raspada se i to , pojma vi nemate o tom autu šta je i kako je održavan...ima bolje pragove i pod nego pola auta na ovom forumu ...

evo ovako izgleda inače




Potpis !

Meni je ovaj auto jednostavno drugačiji i plijeni pažnju a što se tiče komentara općenito sam stava da " i dobri i loši su dobro došli" , a ovaj auto bez obzira na navedeno nikog ne ostavlja ravnodušnim! Pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top