Rat style BMW

Rat style BMW

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma jok , desilo se to da jel lik imao neku manju nezgodu i odlučio ga pući svega u rat look...:cool:
 
Član
Bokili je napisao(la):
ma jok , desilo se to da jel lik imao neku manju nezgodu i odlučio ga pući svega u rat look...:cool:

potpis, prije auto bio ovakav, pa mu netko razbio far, a on popizdio i uradio total rat style
 
Član
Ma glupost sta rade od auta ovo je men nidje veze ajd da je samo hauba ogoljena al citav auto :icon_rolleyes: jedino sto mi se svidja su felge :cool::icon_smile:

Edit sad vidjeh ovog sto je enesss postavio ovaj je bas dobar ! I sa ukusom odradjeno nista pretjerano ...
 
samo mi nije jasno zasto vi koji toliko kazete da je ovo dobro to ne uradite na svojim autima nego vozate aute sa onom posranom farbom i lakom na limu, to je bas bezzzee.. :D

lijepo je za vidjet, svidja mi se, mada naravno kao ni vi ovo nebih niposto uradio svom autu, u suprotnom mu postajes neprijatelj.. :D
 
Član
druže ne znam jeli ovo bilo meni upućeno ,ali pravo da ti kaže boli te *urac što mi ili ja to ne uradimo .i na mom autu boja iliti farba kako je ti zoveš nije usrana.... ja samo govorim da je auto prelijepo i ovako , i da u ovoj državi punoj seljačina , kad bi prošao ovaj bmw , bilo bi , "vid ga voza rđava kola" itd...
 
Bokili je napisao(la):
druže ne znam jeli ovo bilo meni upućeno ,ali pravo da ti kaže boli te *urac što mi ili ja to ne uradimo .i na mom autu boja iliti farba kako je ti zoveš nije usrana.... ja samo govorim da je auto prelijepo i ovako , i da u ovoj državi punoj seljačina , kad bi prošao ovaj bmw , bilo bi , "vid ga voza rđava kola" itd...

procitaj ponovo sta sam napisao, nisam rekao da je auto ruzno, al da mu ovo uradis moras mu dusman biti.. ;)
 
Član
ne ,moraš samo imati para za dva auta , jedno za styling skupove , a drugi za po kiši :icon_biggrin:
 
Bokili je napisao(la):
ne ,moraš samo imati para za dva auta , jedno za styling skupove , a drugi za po kiši :icon_biggrin:

a sta odes na styling i slozi kisa, tj kako je kod nas i obicaj.. :D a ti od kuce 200km, dok dodjes do kuce stanjis lim upola.. :D
 
Član
rat look old school full hahaha kolega imao kockulju kompletnu ali spletom okolnosti i financijske situacije zavrsila u dijelovima ali ja neke detalje cuvam i nekad provozam na svom autu rat look je fora totalna :)

i da kad sam bio na race u mostaru sa hrdjavim detaljima nije bilo covjeka da nije slikao i gledao :) i ovo sta neko kaze unistavanje i to dosta dugo lim moze ostati u jednoj fazi zahrdjanosti nece ga bas tako lako hrdja pojesti :)
 
Član
Prelijeo:cool::cool::cool:
A neki neznaju ni sta je RAT ni kako se dolazi do pravog RAT.a... Pravi rat BMW iz 80-tih ima sdraviju mehaniku i podove od ovih iz 2000 pa nadalje. Primjer je ovaj sa ove teme.
Na bhtuningu ima mnogo smijesnih likova koji sa tuningom style.ingom pojma nemaju, pogotovo ne o ovom pravcu style-a.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top