Rat style BMW

Rat style BMW

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bmw ni nemozes drugacije, ili u pod, ili rat, a vi "plastikfantastic" freakovi ljepo glancajte i polirajte svoje autice, dok vlasnik ovog udari cekicem u blatobran i opet privuce vise paznje od vas :icon_mad:
 
toon je napisao(la):
bmw ni nemozes drugacije, ili u pod, ili rat, a vi "plastikfantastic" freakovi ljepo glancajte i polirajte svoje autice, dok vlasnik ovog udari cekicem u blatobran i opet privuce vise paznje od vas :icon_mad:

Necemo precerivat,ipak je BMW sportista,pored te dvije opcije lako moze biti i sportas sa hrpom "plastike" i milion konja koje ta plastika zadrzava na zemlji ;)
 
Pa ima nas ovdje koji ne volimo ni plastike niti nam se ovo sviđa :icon_rolleyes: razumijem pravac i poentu ovakvpg izgleda auta al čisto po mom LIČNOM ukusu nije!A to što nije ne znači da bi bio po ukusu sa hrpom plastika kako očito većina fanova ovakvog izgleda tumači!Mislim da se i ostali koji su iznijeli slično mišljenje slažu! ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
toon je napisao(la):
bmw ni nemozes drugacije, ili u pod, ili rat, a vi "plastikfantastic" freakovi ljepo glancajte i polirajte svoje autice, dok vlasnik ovog udari cekicem u blatobran i opet privuce vise paznje od vas :icon_mad:

Necemo precerivat,ipak je BMW sportista,pored te dvije opcije lako moze biti i sportas sa hrpom "plastike" i milion konja koje ta plastika zadrzava na zemlji ;)

ja govorim o nepotrebnoj plastici tipa branika, dok je za aerodinamiku na BMW-u dovoljan lip, neki difuzor i spojler, nije potrebno pretjerivati :D
 
Legend
djavolica je napisao(la):
Pa ima nas ovdje koji ne volimo ni plastike niti nam se ovo sviđa :icon_rolleyes: razumijem pravac i poentu ovakvpg izgleda auta al čisto po mom LIČNOM ukusu nije!A to što nije ne znači da bi bio po ukusu sa hrpom plastika kako očito većina fanova ovakvog izgleda tumači!Mislim da se i ostali koji su iznijeli slično mišljenje slažu! ;)

a sta jest po tvom ukusu:icon_rolleyes:
 
Član
arminnn je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
dobro izgleda, samo koliko dugo ovako lim moze da traje? mozda je bolje ofarbat ga ovako.. :icon_rolleyes:

pa sigurno ne izlazi iz garaze kad kisa pada:D

prelud je, treba bit budala pa ovoliko truda i para u lozit u ovo:lol:
jedva ceka kad ce kisa jos bolji efekat boje dobije :lol:
 
Nexus je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Pa ima nas ovdje koji ne volimo ni plastike niti nam se ovo sviđa :icon_rolleyes: razumijem pravac i poentu ovakvpg izgleda auta al čisto po mom LIČNOM ukusu nije!A to što nije ne znači da bi bio po ukusu sa hrpom plastika kako očito većina fanova ovakvog izgleda tumači!Mislim da se i ostali koji su iznijeli slično mišljenje slažu! ;)

a sta jest po tvom ukusu:icon_rolleyes:

Po mom ukusu kulturan auto, što bliži fabrici ;) detalji koji se gotovo i ne primijete da nisu fabrički a da krase auto, et to je po mom ukusu. Nepotrebne plastike ne mogu smisliti na autu, a rat jedino zato što volim tu neku urednost po pitanju auta.Mada ima i primjera rat look-a koji extra izgleda ;)
 
Legend
evo samo for sandi ;)

heuxptie.jpg
 
Član
Vidjao sam ovu sliku prije, a sad me zanima da nisu ovo 2 ista auta?!?!?Gledam galeriju nesto?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top