Pustili pit bulla na nemoćnog psa, pa se hvale na Facebooku

Pustili pit bulla na nemoćnog psa, pa se hvale na Facebooku

Član
Video uopste nije surov niti nesto posebno bezdusan ili sta vec, koliko bih ja bio surov i bezdusan prema doticnim!:icon_mad:
 
adams je napisao(la):
kreeteni, a ima i zakon za ovo a ide ovako :
Član 318.
Mučenje i ubijanje životinje
(1) Ko životinju teško zlostavlja ili izlaže nepotrebnim ili dugotrajnim mukama, ili joj
nanosi nepotrebne boli, ili protupravno razara životinjska staništa u većoj mjeri ili na
širem prostoru, ili protivno propisima ubija životinje,
kaznit će se novčanom kaznom ili ...kaznom zatvora do šest mjeseci.
(2) Ko krivično djelo iz stava 1. ovog člana učini radi opklade ili drugog pribavljanja
imovinske koristi, ili ako je krivičnim djelom iz stava 1. ovog člana prouzrokovano
uginuće većeg broja životinja ili životinje čija je vrsta posebno zaštićena,
kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.

sitno je to...bolje da ga se docepa kakav grdosija pa ga osakati do kraja zivota.......
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
adams je napisao(la):
kreeteni, a ima i zakon za ovo a ide ovako :
Član 318.
Mučenje i ubijanje životinje
(1) Ko životinju teško zlostavlja ili izlaže nepotrebnim ili dugotrajnim mukama, ili joj
nanosi nepotrebne boli, ili protupravno razara životinjska staništa u većoj mjeri ili na
širem prostoru, ili protivno propisima ubija životinje,
kaznit će se novčanom kaznom ili ...kaznom zatvora do šest mjeseci.
(2) Ko krivično djelo iz stava 1. ovog člana učini radi opklade ili drugog pribavljanja
imovinske koristi, ili ako je krivičnim djelom iz stava 1. ovog člana prouzrokovano
uginuće većeg broja životinja ili životinje čija je vrsta posebno zaštićena,
kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.

sitno je to...bolje da ga se docepa kakav grdosija pa ga osakati do kraja zivota.......

Nisam grdosija, ali rado bih se prihvatio te misije!:icon_mad:
 
Član
citam i ne mogu vjerovati.. svi vi koji pisete svakorazne kazne, od lomljenja kostiju do pustanja pasa na njih... pa poistovjecujete se sa ovakvim, nazovimo ih ljudima, mada oni ocigledno u sebi nemaju nimalo ljudskosti.... postoji zakon i postoji kazna za ovo :icon_rolleyes:
 
Član
sub3r je napisao(la):
citam i ne mogu vjerovati.. svi vi koji pisete svakorazne kazne, od lomljenja kostiju do pustanja pasa na njih... pa poistovjecujete se sa ovakvim, nazovimo ih ljudima, mada oni ocigledno u sebi nemaju nimalo ljudskosti.... postoji zakon i postoji kazna za ovo :icon_rolleyes:

Kakve to veze ima, ko ce ga sprovesti...ubijes cvojeka dobijes 5 godina, az godinu si vani, a da ce te zbog kera na pola godine ? ma jasta druze moj... :icon_rolleyes:
 
na fejsu su im j...li mamice cak i od njihovoga starog objavili broj mob pa ga cijelo vrijeme trzaju preko 1000 ljudi hahahahaha :cool:
ljudi ih ismijavaju i psuju i prijete im
je....li su jeza :lol:
 
Član
bogam stvarno nezzz sta da kazem.......

imam cuku tornjak je , velik je , nikome u avliju neda prici..

volim cuke , al ovo brate.........

j*o majku samo mi zao zbog vakih budala sto nisam u SA , pa makar i pogino ...

et licno ANES CERIC TI MAMU j*E KEMALE ... :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ma kreteni,nista drugo...nije prvi put da balavci rade takve stvari...sad je to aktuelnije,jer se snima mobitelima...ali je zato i Facebook aktuelan,pa im se hiljade ljudi na..balo mamice...majku im kretensku... :icon_mad: :icon_mad:
 
Početnik
hajd da i ja nekom mamu opsujem :lol::lol::lol: joj kemale .. j*em ti sve zensko sto ti je u rodu !!:cool: bi ga ja satro kolima da ga vidim
 
Član
sve ovo treba pozatvarat,,da li ovako nesto naprave u inostranstvu,,lezali bi to garantujem,,mamu im j*em seljacku,ne razumijem kako neko moze ovo radit,,debili jedni:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
kako mi je samo zao cuke to je cudo jedno:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
Raja znas sta sam citaoo za ove Pit bulee..sad nezz kolikoo je to tacnoo..Da onii osjetee kad ocee da umruu i zakoljuu svog vlasnikaa da umreee zajednoo sanjimm..ee sad jel to isitinaa nezzz ja sam taj dokumentarac gledaooo !!
 
To nisu ljudi vec idioti.Da sam ga ja vidio dobio bi od mene garanciju na 3 mjeseca boravka u bolnici.Bez obzira koji je pas, gazda je uvjek kriv jer nije bio u stanju da psa dresira kako treba.Psa treba poznavati, kao i razumjeti jer on nemisli kao covjek nego kao zivotinja.Uvjek se kaze--narod je gori nego zivotinja.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ovo su djeca ljudi moji.Budala i paprati nikada neće nedostajati.

nermine: đabe da ti je pas kao tele,pit bulu rijetko koja pasmina išta može

a da prijatelju pustimo SOP-a ili srbijaskog odbrambenpg psa pa ces vidjeti kako ce ga razguliti...

alminc je napisao(la):
Raja znas sta sam citaoo za ove Pit bulee..sad nezz kolikoo je to tacnoo..Da onii osjetee kad ocee da umruu i zakoljuu svog vlasnikaa da umreee zajednoo sanjimm..ee sad jel to isitinaa nezzz ja sam taj dokumentarac gledaooo !!

to je vec nekoliko puta dokazano i provjereno ;);)
 
Top