Pustili pit bulla na nemoćnog psa, pa se hvale na Facebooku

Pustili pit bulla na nemoćnog psa, pa se hvale na Facebooku

Član
ovo je sugavo ponasanje klinaca
osobno sam gledao borbe pasa dje je po 20 000eura oklada na stolu i to je mnogoo krvavije od ovoga
to su psi koji su trenirani i uzgajani samo za tu namjenu i borba je ravnopravna
ali ovo pustanje borbenog psa na nemocno bolesno kerče je za mene izivljavanje bolesnih umova
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ovo je sugavo ponasanje klinaca
osobno sam gledao borbe pasa dje je po 20 000eura oklada na stolu i to je mnogoo krvavije od ovoga
to su psi koji su trenirani i uzgajani samo za tu namjenu i borba je ravnopravna
ali ovo pustanje borbenog psa na nemocno bolesno kerče je za mene izivljavanje bolesnih umova

Upravo tako ! potpis !
 
samo neka ga se kazni i sve ce biti bolje, meni je doslo doslovno da se ispovracam kada sam snimku gledao, jedna od najzalosnijih snimki sto sam ikada pogledao!
 
Član
a za mucenje životinje dobiješ godinu dana.Djeca su to,svi smo gluposti radili..

@ Jao kao dijete pa sve do sada nikada nisam naudio zivotinji namjerno a ni sllucajno koliko znam , i ovo ne moze nikako biti opravdanje cu djeca c,c,c
pa za koju godinu ce tako ufatiti dijete ili nekog pa to na njemu radit . . .
ovo ne treba shvatit kao nesto sto djeca rade nego kao mnogo ozbiljnije treba ih podvrgnut psihickoj analizi jer po meni normalna osoba a pogotovo dijete ne moze ono da uradi ...
mozda ja grijesim al eto to je moje misljenje.
 
Početnik
samo na lomacu i lagano ih zapalit....nema tu puno price....ovakvi likovi nisu za drustvo..:icon_mad:
 
Član
Kad su ustanju ovo uciniti nemocnoj zivotinji sutra ce isto biti u stanju uraditi djetetu...ili bilo kom drugom insanu...ovo su potencijalni kriminalci,siledzije i ubice !
 
Član
nece njima nista bit, mozda kakva odgojna preporuka 200km kazne, javno izvinjenje, drustveno koristan rad i to je to .... pa ljudi ubiju covjeka i ne leze ni par god
 
Član
Odose fejsbuk kurajberi pa paaa.
A sto je zacudjujuce napadnuti pas je imao ogrlicu i lanac,pretpostavka da je pripadao nekome!!!
A eto im sada pa makar i 1mj proveli u zatvoru pa da vidim hoces li se opet kurciti s psom!
 
Član
Jednom rijecju idioti. To su ti "opasni" momci koji zive jos u 90-im i vodaju opasne kerove, ugledaju se na bivse kriminalce sa prostora balkana koji su vec odavno pod zemljom. A onaj se hvali sinom, jadan taj otac koji se ponosi ovakvim sinom, ne treba ni da ga ima. Sve ce se to vratiti njima jednoga dana, ne brinem se ja za to.
 
Top