Pustili pit bulla na nemoćnog psa, pa se hvale na Facebooku

Pustili pit bulla na nemoćnog psa, pa se hvale na Facebooku

Član
ovdje pas nije nicemu kriv.... sta vam je ljudi :icon_sad:
kriv je debil od vlasnika, sto ga je tome naucio :icon_mad:
 
Legend
ne ne
PAS je podjednako kriv kao i vlasnik
nemojte mi sada pricati kako je pit bull takav pas da kad mu kazes rastrgaj djete, da ce to i uradit.. to su glupi psi (ako ih poredis sa npr labradorom, ovcarom ili tako nesto) i ako nema brnjicu, to je potencijalni ubica necijeg djeteta sutra..

molim vas sve da razmislite o ovom svemu, i kako bi se ponasali da vam nedaj Boze sutra isti ovaj pas napadne nekog blizeg, ili samog vas (onaj ko je prezivio napad psa zna o cemu pricam..)

ZNACI , posto je kod nas drzava u qrtzu, posebno pravosudje, ovim debilima od vlasnika ovog psa nece nista biti, to garantujem, a i pas ce naravno nastaviti da ujeda, napada, dok ne naleti nekog pametnog ko ce mu srokat sanzer devetke u glavu..
 
Početnik
ugl ovo nije za zdrave pameti al hajd....ali kao su oni toliko LIKOVI zaj*ani,zasto ovu svoju halu od kera nepuste na neku fer borbu,sa psom koji je predvidjen za to...ima barem tih ilegalnih borba gdje oces....evo nek dovedu pa cemo pustit borbu po 100 eura,sa kerom od mog komsije isto je pit bull...a nee oni nasli lutalicu,koja nema ni obrokka kako spada...ccccc matremi bez razmisljanja u koljeno sa 7.62...pa nek onda pusta borbu da mu j*em po kuci sve...j*em li im kotiljje sto ih ispizdi :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
I treba ga trazit da mu neko zube saspe po ulici...pi*ka im materina nenormalna...retardirani majmuni !
 

MTR

Član
Armin01 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Ovo su djeca ljudi moji.Budala i paprati nikada neće nedostajati.

nermine: đabe da ti je pas kao tele,pit bulu rijetko koja pasmina išta može

a da prijatelju pustimo SOP-a ili srbijaskog odbrambenpg psa pa ces vidjeti kako ce ga razguliti...

alminc je napisao(la):
Raja znas sta sam citaoo za ove Pit bulee..sad nezz kolikoo je to tacnoo..Da onii osjetee kad ocee da umruu i zakoljuu svog vlasnikaa da umreee zajednoo sanjimm..ee sad jel to isitinaa nezzz ja sam taj dokumentarac gledaooo !!

to je vec nekoliko puta dokazano i provjereno ;);)



Nije dokazano za Pita ,kod njega se nema sta dokazivat , ovo je pas koji se koristio za lova na grizlije u Kanadi , a taj sto napada vlasnika je doga , imaju neku felu u genu pa im raste kost u lobanji koja pritisce mozak pa pocnu da djeluju agresivno cak i na vlasnike . Danas se to hirurski odstranjuje ( naravno ko ima love ) .
toliko od mene i ne lupajte ;)
 
Član
Vidim dosta znas o pasminama...ali jel to mozda neko opravdanje za ovakve snimke i slicne situacija!?
 

MTR

Član
Outrage je napisao(la):
Vidim dosta znas o pasminama...ali jel to mozda neko opravdanje za ovakve snimke i slicne situacija!?

jarane ne izvlaci iz konteksta , samo sam napisao da ne lupaju o pasminama ono sto ne znaju , ja imam njemackog ovcara ( i prije njega tri , i labradora dva ...) i nikada ne bi dozvolio ovako nesto svom psu a kamo li da neki drugi ovo njemu radi .
A drugo - kakvo ba opravdanje , nisi ba dobro skontao
 

MTR

Član
P.S. evo sta se moze uraditi od kod nas vrlo opasnog psa , dok se u drugim drzavama koristi i za sluzbu spasavanja , jedan pozitivan tekst ;)

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/rottweiler-otjerao-silovatelja-i-cuvao-zrtvu.html
 
Početnik
MTR je napisao(la):
P.S. evo sta se moze uraditi od kod nas vrlo opasnog psa , dok se u drugim drzavama koristi i za sluzbu spasavanja , jedan pozitivan tekst ;)

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/rottweiler-otjerao-silovatelja-i-cuvao-zrtvu.html

ovo su po meni najljepsi i najpametniji psi,a ptbulove , drze likovi koji nemaju svog samopouzdanja i kriju se iza takvih kerova, jer stvarno ne vidim nista ni lijepo ni pozitivno na tom psu i nijedna prica vezana za njeg,bar ja neznam,nije pozitivna...:icon_rolleyes:
 
Član
Dobra dresura i odgajanje "Njemackog Ovcara" nista ti drugo ne treba... a ove krvolocne pse sto kaze kolega vodaju samo mangupcici da se kriju iza njega !
 
Top