Pustili pit bulla na nemoćnog psa, pa se hvale na Facebooku

Pustili pit bulla na nemoćnog psa, pa se hvale na Facebooku

kakvi su to klosari !!!!!!!!!! poremecaj u razvoju!!!! sta bi sledece stavljali, kad ne bude vise u ovome sadisfakcije mozda kako pit bulla pustaju na ljude
kako onaj gore pise na fejcu BABOV SIN !!!!!!
 
Član
kako bi im se slatko krvi napio,mamicu im njihovu...ima li drzave da ovo procesuira?ako nista od drzave,ne sumnjam da ce ih neko fino naci pa im malo kosti polomit a pritome ih i snimat,govna jedna:icon_mad:
 
Član
Evo posto vas je sviju ovaj klip razljutio kao i mene , ako su iz sarajeva da se fino okupimo i odemo na vrata ! ! !!
Da li je neko za ?
 
Ma ovi su za vjesanja,kreteni jedni!Treba na njih pustiti kakvog kera,pa da vidimo kako ce se oni ponasati!Stoka!!!:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
0g1 je napisao(la):
Evo posto vas je sviju ovaj klip razljutio kao i mene , ako su iz sarajeva da se fino okupimo i odemo na vrata ! ! !!
Da li je neko za ?

ma sta ces se okupljat,dosta im je njihove muke,vidis da su se zabavili sami o sebi,stici ce njih ;)
 
Član
Nažalost ovakve stvari se događaju , pas je očigledno odgojen da bude agresivan jer vlasnik je vjerovatno slabić i kukavica pa liječi svoje komplexe na ovakav način, žao mi je pasa jer se bavim uzgojem i znam da se svaki pas može odgojiti i socializovati. Što više ljudi upoznajem sve više cijenim svoje pse...
 

MTR

Član
rinaldo je napisao(la):
Nažalost ovakve stvari se događaju , pas je očigledno odgojen da bude agresivan jer vlasnik je vjerovatno slabić i kukavica pa liječi svoje komplexe na ovakav način, žao mi je pasa jer se bavim uzgojem i znam da se svaki pas može odgojiti i socializovati. Što više ljudi upoznajem sve više cijenim svoje pse...

bas tako drug , ;)

vidi se na slikama da je pit pravo mrsav , ko da ga na hlj*u drzi , boze sacuvaj
 
ZELA GTI je napisao(la):
Ovo su djeca ljudi moji.Budala i paprati nikada neće nedostajati.

nermine: đabe da ti je pas kao tele,pit bulu rijetko koja pasmina išta može

moj je mali cukica,samo rottweiler!!!?????? hihihi...
trebam li ti koju sliku pokazati??
međed!!!!a imam doma jos jednog povelikog sibirskog Huski-a...a to je nesto najblize vuku...moze birati!!!
 
Član
Zao mi bas ovo sto se dogodilo, jer sam veliki ljubitelj pasa.

Nadam se da ima neka predvidjena kazna za ovakav postupak.
 
Član
dzaba vam veci psi, ovaj pas je naucen da ubija:icon_sad::icon_sad: a nasi nisu...

ovakve samo treba u zatvor poslati, a ovaj pas je unisten nazalost...
 
Član
uzasnoo i zalosno u isto vrijeme
ovakve dzukele treba streljat odma, jer se to dogodilo i mom psu prije nekoliko godina, a nista se nije moglo ucinit :icon_cry:
a sto se tice ova 4 degenerika nezz sta za rec, fuj, kad to mogu zivotinji napraviti, sta se ocekuje da bi uradili covjeku
 
Član
kreeteni, a ima i zakon za ovo a ide ovako :
Član 318.
Mučenje i ubijanje životinje
(1) Ko životinju teško zlostavlja ili izlaže nepotrebnim ili dugotrajnim mukama, ili joj
nanosi nepotrebne boli, ili protupravno razara životinjska staništa u većoj mjeri ili na
širem prostoru, ili protivno propisima ubija životinje,
kaznit će se novčanom kaznom ili ...kaznom zatvora do šest mjeseci.
(2) Ko krivično djelo iz stava 1. ovog člana učini radi opklade ili drugog pribavljanja
imovinske koristi, ili ako je krivičnim djelom iz stava 1. ovog člana prouzrokovano
uginuće većeg broja životinja ili životinje čija je vrsta posebno zaštićena,
kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.
 
Top